9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 16 Травня, 2022

Компанії “Укравтодору” скоротили збитки більш ніж в 16 разів

Відповідно до зведеного фінансового звіту за 2020 рік, оптимізація роботи підлеглих “Укравтодору” підприємств допомогла скоротити збитки більш ніж в 16 разів при будівництві та ремонті доріг.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відзначається, що до сфери управління Державного агентства автодоріг відносяться 23 суб’єкти господарювання державного сектору економіки: 11 економічно активних державних підприємств, 11 державних підприємств, які не працюють і є в стадії ліквідації, реорганізації або діяльність яких припинена. А також АТ “ДАК “Автомобільні дороги України” 100% акцій якого належить державі, функції з управління корпоративними правами якого здійснює “Укравтодор”. АТ “ДАК “Автомобільні дороги України” належить 31 дочірнє підприємство.

Також повідомляється, що 11 економічно активних підприємств отримали чистий дохід в 13,5 млн грн.

Лідером серед них стало ДП “ДерждорНДІ” з прибутком 9,4 млн грн. АТ “ДАК “Автомобільні дороги України” завершило рік зі збитками в розмірі 130 млн грн.

“Через це за результатами 12 місяців минулого року сумарно 23 суб’єкти господарювання отримали збиток у розмірі 116,5 млн грн. У 2019 ця сума була в 16,3 раза більше – тобто 1,6 млрд грн”, – йдеться в повідомленні.

Також в “Укравтодорі” підкреслили, що зменшення збитковості ДАК неможливо без його реформування.

“Укравтодор” провів внутрішній аудит, ініціював кримінальні виробництва в регіональних структурах, де були виявлені корупційні порушення. І хоча значна частина облавтодорів була штучним чином доведена до банкрутства, АТ “ДАК “Автомобільні дороги України” володіє значними матеріально-технічними ресурсами, які є частиною критичної інфраструктури держави”, – додали в Держагентстві автодоріг.

Кабінетом міністрів України затверджена Наглядову раду, яка займається стратегічним розвитком АТ “ДАК “Автомобільні дороги України”, його фінансовою діяльністю, внутрішнім аудитом та корпоративною діяльністю.

“Застаріла технічна база, відсутність достатньої кількості кваліфікованих робітників, накладені судовими рішеннями санкції не дозволяють дочірнім підприємствам АТ “ДАК “Автомобільні дороги України” виконувати масштабні роботи”, – підсумували в “Укравтодорі”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають