9.5 C
Alba Iulia
Субота, 31 Липня, 2021

Компанії “Укравтодору” скоротили збитки більш ніж в 16 разів

 • Відповідно до зведеного фінансового звіту за 2020 рік, оптимізація роботи підлеглих “Укравтодору” підприємств допомогла скоротити збитки більш ніж в 16 разів при будівництві та ремонті доріг.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Відзначається, що до сфери управління Державного агентства автодоріг відносяться 23 суб’єкти господарювання державного сектору економіки: 11 економічно активних державних підприємств, 11 державних підприємств, які не працюють і є в стадії ліквідації, реорганізації або діяльність яких припинена. А також АТ “ДАК “Автомобільні дороги України” 100% акцій якого належить державі, функції з управління корпоративними правами якого здійснює “Укравтодор”. АТ “ДАК “Автомобільні дороги України” належить 31 дочірнє підприємство.

  Також повідомляється, що 11 економічно активних підприємств отримали чистий дохід в 13,5 млн грн.

  Лідером серед них стало ДП “ДерждорНДІ” з прибутком 9,4 млн грн. АТ “ДАК “Автомобільні дороги України” завершило рік зі збитками в розмірі 130 млн грн.

  “Через це за результатами 12 місяців минулого року сумарно 23 суб’єкти господарювання отримали збиток у розмірі 116,5 млн грн. У 2019 ця сума була в 16,3 раза більше – тобто 1,6 млрд грн”, – йдеться в повідомленні.

  Також в “Укравтодорі” підкреслили, що зменшення збитковості ДАК неможливо без його реформування.

  “Укравтодор” провів внутрішній аудит, ініціював кримінальні виробництва в регіональних структурах, де були виявлені корупційні порушення. І хоча значна частина облавтодорів була штучним чином доведена до банкрутства, АТ “ДАК “Автомобільні дороги України” володіє значними матеріально-технічними ресурсами, які є частиною критичної інфраструктури держави”, – додали в Держагентстві автодоріг.

  Кабінетом міністрів України затверджена Наглядову раду, яка займається стратегічним розвитком АТ “ДАК “Автомобільні дороги України”, його фінансовою діяльністю, внутрішнім аудитом та корпоративною діяльністю.

  “Застаріла технічна база, відсутність достатньої кількості кваліфікованих робітників, накладені судовими рішеннями санкції не дозволяють дочірнім підприємствам АТ “ДАК “Автомобільні дороги України” виконувати масштабні роботи”, – підсумували в “Укравтодорі”.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  «АвтоКрАЗ» відвантажив партію вантажівок до країни Європейського Союзу (фото)

  Кременчуцьке ПрАТ «АвтоКрАЗ» відвантажує чергову партію автомобільної техніки для іноземного замовника.Повідомляє Національний Промисловий...

  Дослідно-проектний центр кораблебудування захистив технічний проєкт модернізації катерів типу Island для ВМС України

  Миколаївський Дослідно-проектний центр кораблебудування передав Міністерству оборони технічний проєкт, який передбачає три варіанти можливої модернізації патрульних катерів типу Island.

  У Запоріжжі встановили останню секцію прогонової будови верхової частини вантового мосту (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники встановили на тимчасові опори шосту, останню секцію прогонової будови верхової частини вантового моста.

  Турецький виробник буде встановлювати українські двигуни на всі нові моделі безпілотників Bayraktar

  Турецька компанія Baykar Makina у виробництві безпілотних літальних апаратів (БПЛА) використовує українські двигуни. Зараз вони застосовуються на дронах нового покоління Аkıncı, надалі...

  В Україні розробили та виготовили першу промислову систему накопичення енергії

  У Вінниці тестуватимуть першу промислову систему накопичення енергії повністю розроблену, спроєктовану та виготовлену в Україні.Потужність системи накопичення становитиме...

  У Миколаївській області будують найбільшу в Європі ферму з вирощування креветок

  ТОВ "Акваферма "Тилігул", в селі Ташине Миколаївської області, має намір у жовтні 2021 року завершити будівництво найбільшого в Європі підприємства повного циклу...

  Бельгія передасть Україні дослідницьке судно для моніторингу Чорного та Азовського морів

  Україна отримає від Бельгії дослідницьке судно для моніторингу та проведення досліджень у Чорному та Азовському морі.Про це повідомили...

  Turkish Airlines збільшує частоту польотів одразу до п’яти міст України

  Авіакомпанія Turkish Airlines на початку серпня збільшить частоту польотів відразу до п'яти міст України, у тому числі й в столичний аеропорт Бориспіль.

  Зараз читають

  До кінця року ВМС України сформують дивізіон катерів Island з американським озброєнням

  До кінця року, в рамках матеріально-технічної допомоги від США, Україні буде передано три катери типу Island, що...

  Понад 35 тисяч українських домогосподарств встановили сонячні електростанції

  На сьогодні в Україні понад 35,4 тисяч родин отримують електроенергію від енергії Сонця. Загальна потужність таких сонячних...

  Харківський коксовий завод модернізує виробництво та розширює штат

  Коксовий завод "Новомет" розпочав програму з модернізації виробництва, покращення екологічних показників та створив нові робочі місця.

  Китайська компанія хоче інвестувати у виробництво електрокарів в Україні

  Один з китайських виробників електромобілів планує розташувати своє виробництво в Україні.Про це розповів генеральний...