9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Київрада у 100 разів зменшила податок на землю під будівництво багатоповерхівок

Київська міська рада 18 жовтня ухвалила у другому читанні рішення встановити ставку податку на землю, використовувану для будівництва та обслуговування багатоквартирних будинків, у розмірі 0,01%, тоді як діюча ставка становить 1% від нормативної грошової оцінки землі.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Економічна правда.

Відповідні зміни містяться у рішенні Київради “Про встановлення місцевих податків і зборів в м. Київ” від 23 червня 2011 року, прийнятому за основу 19 липня 2018 року.

Член депутатської групи “Київська команда” Леонід Антоненко зазначив, що зміни були внесені з метою надання пільгових ставок для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), однак у цьому вигляді ухвалена норма поширюється і на забудовників.

“Забудовники отримали подарунок: у 100 разів зменшений податок на землю, відведену під будівництво та обслуговування багатоквартирних будинків. Перша зменшення – з 1% до 0,1% – було проголосовано в липні в процедурі першого читання”, – написав депутат на своїй сторінці у Facebook.

“Виходячи із бажання надати ще більше пільг ОСББ, окремі депутати до другого читання запропонували зменшити податок ще в 10 разів. Це також підтримали і також пакетом”, – зазначив Антоненко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають