9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

Канада надає Україні кредит на 350 млн доларів

Україна отримала від Канади на пільгових умовах кредит у розмірі 450 млн канадських доларів ($350 млн).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK centre.

Кошти надані через механізм адміністративного рахунку Міжнародного валютного фонду (МВФ). Загальна сума кредитів від Канади склала 1,45 млрд канадських доларів ($1,2 млрд), термін погашення – 10 років, процентна ставка – 1,69% річних.

Міністр фінансів України Сергій Марченко подякував уряду Канади та віцепрем’єру – міністру фінансів Канади Христю Фріланду за безкомпромісну підтримку України.

Посол України в Канаді Юлія Ковальов уточнила, що виділені кошти будуть направлені на закупівлю природного газу для підтримки проходження опалювального сезону.

blank

Нагадаємо, що у спільній заяві країн G7 зазначено, що для покриття дефіциту держбюджету України країни G7 готові виділити нашій країні до $29,5 млрд у 2022 році. Таке рішення було ухвалено на саміті G7, що відбувся 26-28 червня у Німеччині.

В інтерв’ю Financial Times радник президента Олег Устенко заявляв, що дефіцит держбюджету України у липні становив $9 млрд порівняно з попередніми $5 млрд.

blank

Згідно з заявою Устенко, Україна потребує додаткових $4 млрд на місяць протягом наступних трьох місяців, щоб покрити витрати на допомогу переселенцям та ремонт житла для мільйонів людей, а також профінансувати мінімальні виплати для громадян, які втратили роботу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають