9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Кабмін дозволив “Укрзалізниці” відстрочити виплату дивідендів

Кабінет міністрів України на своєму засіданні схвалив законопроєкт щодо забезпечення додаткових економічних гарантій у зв’язку з поширенням COVID-19 і введенням карантину, який передбачає надання “Укрзалізниці” відстрочки з виплати дивідендів до державного бюджету за результатами фінансово-господарської діяльності за 2018-2019 роки.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Згідно з прийнятим рішенням про нарахування дивідендів, “Укрзалізниця” додатково направить 60% чистого прибутку за результатами фінансово-господарської діяльності за 2018 у розмірі 206,2 млн грн на виплату дивідендів до державного бюджету в строк не пізніше 31 грудня 2020 року. На суму таких коштів, сплачених в строк, що не буде нараховуватися пеня.

“З 18 березня цього року були тимчасово зупинені пасажирські перевезення, що очікувано негативно позначилося на чистого прибутку “Укрзалізниці”. При цьому, компанія повинна була повернути пасажирам значні суми коштів за квитки, придбані раніше. До 12% скоротилися й обсяги вантажних перевезень через зниження обсягів виробництва усередині країни та припинення роботи окремих підприємств-вантажовідправників. Девальвація курсу гривні в I-му кварталі також негативно відобразиться на прибутки УЗ. Ми розробили законопроєкт з метою підтримки “Укрзалізниці” і я вдячний всім членам уряду за прийняття цього рішення”, – сказав міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Зазначимо, виплата дивідендів УЗ повинна була відбутися в червні, а згідно із законопроєктом, розробленим Міністерством інфраструктури України, цей термін зсувається на кінець року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають