9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Добровольці зможуть проходити реабілітацію за підтримкою держави

Добровольці зможуть проходити реабілітацію за рахунок держави – Кабінет Міністрів України поширив дію бюджетної програми з санаторно-курортного лікування, соціально-професійної адаптації та психологічної реабілітації на добровольців – учасників бойових дій.

Про це повідомляє АрміяInform із посиланням на постанову Уряду «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» від 13 травня 2020 року. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Мова йде про учасників АТО, які у складі добровольчих формувань брали безпосередню участь в антитерористичній операції до 24.02.2018 у взаємодії із ЗСУ, МВС, поліцією, НГУ, СБУ та іншими утвореними відповідно до законів України військовими формуваннями та правоохоронними органами, але у подальшому не увійшли до їх складу.

Першим етапом по відновленню справедливості до воїнів-добровольців стало надання статусу учасника бойових дій та відповідних соціальних гарантій.

Відповідний Закон  було підписано 23 грудня 2019 року президентом України Володимиром Зеленським.

«Сьогодні уряд прийняв чергове важливе рішення, яке надає добровольцям право користуватися послугами з санаторно-курортного лікування, психологічної реабілітації та соціально-професійної адаптації», – зазначив Сергій Бессараб.

Згодом в кінці лютого за рішенням комісії Міністерства ветеранів були розглянуті перші подані пакети документів та ухвалені рішення щодо надання статусу учасника бойових дій членам добровольчих формувань.

Наразі 48 представників добровольчих військових підрозділів України вже отримали посвідчення та статус учасника бойових дій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають