9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

До України надійшло $1,5 млрд гранту від США

До Державного бюджету України надійшов грант у розмірі 1,5 млрд доларів США. 

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Міністерства фінансів України.

Це останній транш грантових коштів з 4,5 млрд доларів США, які були надані Сполученими Штатами Америки через Цільовий фонд Світового банку у рамках проекту «Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні».

«Ми вдячні Уряду Сполучених Штатів Америки та команді Світового банку, за тривалу співпрацю, фінансову підтримку та солідарність з Україною. Дані грантові кошти є черговим вагомим внеском у фінансування невідкладних потреб для нашої країни. Це дозволить нам і надалі забезпечувати виплати заробітних плат, соціальних і пенсійних виплат та допомогу для внутрішньо переміщених осіб в умовах боротьби з агресором», – зазначив Міністр фінансів Сергій Марченко.

Зазначені грантові кошти буде спрямовано на відшкодування витрат понесених бюджетом для забезпечення пенсійних виплат та окремих програм державної соціальної допомоги, таких як оплата житлово-комунальних послуг, підтримка малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства, ВПО тощо.

Довідково

blank
Фото (с) УНІАН

На сьогодні в Україні реалізується спільний з Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР) та Міжнародною асоціацією розвитку (МАР) проект «Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні» на загальну суму 7,3 млрд дол. США.

Загалом від початку відкритої військової агресії росії за сприяння Світового банку Сполучені Штати Америки вже надали Україні 8.5 млрд дол. США грантової допомоги.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають