9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

Держава профінансує закупівлю 100 пасажирських вагонів наступного року

Проєкт державного бюджету на 2021 рік передбачає закупівлю 100 пасажирських вагонів для АТ “Укрзалізниця”, на це Кабінет міністрів України пропонує виділити 3,3 мільярда гривень.

Про це йдеться в основних показниках проєкту державного бюджету на 2021 рік, затвердженого сьогодні урядом. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Вперше держава профінансує пасажирську залізничну інфраструктуру. Передбачається закупівля 100 пасажирських вагонів”, – зазначив глава Міністерства фінансів України Сергій Марченко.

Також передбачається модернізація й електрифікація ділянки Житомир — Новоград-Волинський та електрифікація дільниці Черкаси — Станція ім. Тараса Шевченка.

“Це дозволить суттєво покращити сполучення між цими містами та Києвом”, – додав Марченко.

Вперше в історії незалежної України на закупівлю пасажирського рухомого складу планують виділити кошти з державного бюджету. Ще 1,179 млрд грн мають намір виділити на оновлення залізничної інфраструктури.

“Мова йде про програму оновлення рухомого складу для перевезень пасажирів, яка передбачатиме виділення 3,288 млрд грн на закупівлю 100 пасажирських вагонів і програму “Модернізація залізничної інфраструктури” на суму 1,179 млрд грн”, – інформували раніше в “Укрзалізниці”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають