9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Червня, 2023

Держава планує продати “ПриватБанк” протягом трьох років

Держава планує за три роки здійснити повний вихід з капіталу “ПриватБанку”. Про це в інтерв’ю розповіла Міністр фінансів Оксана Маркарова.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Цензор.НЕТ.

“Ми маємо чітку стратегію роботи з чотирма банками, які зараз перебувають у державній власності. Усі вони передбачають входження інвесторів у капітал і повернення банків у комерційний сектор. Першими підуть банки, які стали нашими не тому, що були створені державою, а тому, що держава була змушена втрутитись у ситуацію. “Укргазбанк” ми вже продаємо: цього року до нього зайде IFC, а далі ми разом будемо шукати стратегічного інвестора. Для “Приватбанку” в нас стоїть завдання за три роки здійснити повний вихід держави з капіталу. Але щоби комусь щось продати треба, щоби хтось це купував”, – заявила Маркарова.

Вона зазначила, що перед продажем “ПриватБанку” потрібно отримати рішення в деяких актуальних судових позовах.

“Будь-який інвестор, особливо в такі активи, як банк, буде оцінювати не тільки економічну і фінансову ситуацію в країні загалом і показники банку (а вони гарні, і це дуже хороший кейс, який показує, що за правильного менеджменту, незалежної наглядової ради і спільної роботи можна суттєво покращувати позицію на ринку), але й додаткові ризики”, – зазначила Маркарова.

Останні новини:

Зараз читають