9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Через зменшення фонду регіонального розвитку Рівненщина недоотримує 74 млн на будівництво

У зв’язку із коронавірусом в Україні зменшили обсяги коштів Державного фонду регіонального розвитку з 7,5 млрд гривень до 4,9 млрд. Для Рівненщини суму ДФРР теж скоригувати – загальну суму фінансування скоротили з 263,4 млн грн до 189,2 млн грн. Тобто область отримає на 74 мільйони менше.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на РадіоТрек.

“Днями у Мінрегіоні відбулось засідання Комісії з відбору проєктів. Під час засідання було скориговано фінансування для 3-х перехідних об’єктів.

Таким чином, на будівництво універсального спортзалу спортивного комплексу на Макарова в обласному центрі спрямують 38,3 млн грн, на будівництво дитсадка на вулиці Коновальця у Рівному – 23 млн грн, на реконструкцію обласної універсальної наукової бібліотеки – 640 тис. грн”, — зазначила заступниця голови ОДА Людмила Шатковська.

Незмінним залишається фінансування з ДФРР 10 перехідних проєктів, які були затверджені розпорядженням Кабміну раніше. Серед них 5 об’єктів, які планують збудувати в рамках президентської програми «Велике будівництво».

“Це спортивні споруди в Дубровиці, Сарнах, Дубно та Костополі, а також дошкільний навчальний заклад в Березному. Також це очисні споруди в Березному, спортзал у Здолбунові, басейн в Костополі, школа у селі Цепцевичі Сарненського району та садочок у Сарнах”.

Додатковим джерелом фінансування усіх 13 об’єктів є місцеві бюджети. Голова ОДА Віталій Коваль доручив районам та містам області розробити стабільний графік співфінансування об’єктів, починаючи з травня 2020 року.

Також частину коштів ДФРР, а саме 2,6 млн грн, спрямують на фінансування проєктів-переможців Всеукраїнського громадського бюджету.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають