9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Автодор – збільшена зарплатня, нова техніка, залучення ІТ-технологій

blankВ державній акціонерній компанії “Автомобільні дороги України” повідомили про зростання заробітних плат для своїх працівників.

Зокрема середній її рівень від 1 січня становитиме 6,4 тис. грн., тоді як іще в грудні він складав 3,4 тис. гривень.

Доходи працівників зростатимуть відповідно до складності та кваліфікації робіт. Повідомляє ТСН.

Управлінці наголошують, що це стосується лише оплати робіт з експлуатаційного утримання доріг загального користування, а зарплата дорожників не змінювалася від 2012 року. “Нам катастрофічно не вистачає кадрів: ні дорожніх робітників, ні механізаторів. Якість виконання робіт напряму залежить від кваліфікації виконавців. За 3000 гривень, зимою, в мороз, цілодобово розчищати сніг мало хто погодитьcя. Ми прагнемо зробити нашу компанію привабливою для професійних дорожників, молодих спеціалістів. Без підняття зарплати та залучення нових кадрів – неможливо стати прибутковою та конкурентоспроможною компанією”, – зазначив керівник підприємства Артем Гриненко.

За його словами, наступним кроком у процесі реформи галузі планується закупівля нової техніки для облавтодорів та впровадження ІТ-технологій з автоматизації всіх процесів у фірмі.

Як уже повідомлялося, Україна займає 139 місце з 142 країн у світі за якістю доріг. При цьому 97% шляхів у незадовільній якості. Лише 10% від усіх зібраних на дороги коштів надходять на їхнє утримання.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають