9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Агентство S&P підвищило кредитний рейтинг “Укрзалізниці”

Одне з провідних міжнародних рейтингових агентств Standard & Poor’s підвищило довгостроковий кредитний рейтинг АТ “Укрзалізниця” до рівня “B-” з “CCC”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

За словами в.о. голови правління АТ “Укрзалізниця” Івана Юрика, це підвищення стало наслідком впровадження антикризової програми компанії та недавньої успішної фіналізації процесу реструктуризації фінансового боргу перед “Ощадбанком”, що позитивно відбилося на стані ліквідності компанії та дозволило забезпечити необхідний рівень фінансування поточних витрат.

У своєму повідомленні Standard & Poor’s відзначило, що рейтинг зображає зниження боргового навантаження на ліквідність в поточному періоді після підписання УЗ угод по реструктуризації боргу перед банком. З огляду на негативний вплив пандемії на фінансові ринки, “Укрзалізниця” реалізувала необхідні кроки та досягла угоди з банком про відстрочення погашення боргу на термін до трьох років з можливістю дострокового погашення боргу.

Разом з тим “негативний” прогноз рейтингу відображає невизначеність саме щодо зовнішнього середовища, в якому знаходяться УЗ й інші компанії, а також потенційні ризики, пов’язані з цим.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають