9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 5 Грудня, 2023

20 докторів наук зможуть отримати річні гранти по 150 тис гривень кожен.

Проект відповідного Розпорядження Президента України «Про призначення грантів Президента України докторам наук для здійснення наукових досліджень на 2018 рік» підтримано Урядом сьогодні, 18 липня 2018 року.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу МОН України.

Для України надзвичайно важливо мати та підтримувати стимули для розвитку молодих науковців, адже це саме те покоління, яке ми сьогодні втрачаємо. Ці гранти Президента надаються саме молодим докторам наук. Я надзвичайно вдячна Президенту та Уряду за політику підтримки молоді в науці. Очевидно, що річний грант у розмірі 150тис гривень це не так багато. Однак Уряд рухається вперед, і ми поступово нарощуємо фінансування науки, –  зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Загалом на конкурс для здобуття грантів Президента України на 2018 рік подалися 95 кандидатів. За його результатами й було відібрано 20 найкращих проектів науковців, що отримають фінансування власних наукових досліджень.

Роботи переможців охоплюють практично всі наукові напрями. Йдеться про підтримку досліджень з соціальної безпеки, політичних, географічних, хімічних та економічних наук. Найбільше відібраних проектів – фізико-математичного чи біологічного спрямування.

Найближчим часом Президент має підписати затверджене Урядом Розпорядження, після чого науковці зможуть отримати кошти.

Останні новини:

Зараз читають