9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Експорт української продукції в ЄС зріс на 25%

Експорт українських товарів до ЄС збільшився на 25% в січні-червні 2017 року

Про це повідомив глава представництва Європейського Союзу в Україні Хью Мінгареллі. За словами європейського чиновника, необхідно зосередитися на приведенні українського законодавства до норм і стандартів Євросоюзу, що буде сприяти імплементації угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

За перші 6 місяців 2017 роки ми бачили збільшення на 25% експорту України до країн Європейського Союзу, тому безумовно ми бачимо поліпшення, – сказав Мінгареллі.

Мінгареллі додав, що якщо Україні вдасться цього досягти в найближчі місяці, то вона швидко стане частиною єдиного ринку ЄС.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Хроніка.інфо з посиланням на Українські Новини.

Нагадаємо, угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом вступило в силу 1 вересня. З 1 січня 2016 року попередньо застосовується торгова частина угоди (поглиблена і всеохоплююча зона вільної торгівлі).

Набрання чинності угодою повинно дати новий поштовх розвитку співробітництва в сферах зовнішньої політики та політики безпеки, судочинства, свободи і безпеки (включаючи міграцію), оподаткування, управління державними фінансами, науки і технології, освіти та інформаційного суспільства.

Останні новини:

Зараз читають