9.5 C
Alba Iulia
Середа, 10 Серпня, 2022

Експорт кондитерських виробів з України за перше півріччя виріс на 11%

У I півріччі 2017 року, після різкого падіння в 2014-2016 роках, експорт кондитерських виробів зріс на 11% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року

Причиною зростання став активний процес переорієнтації експортерів кондитерських виробів на нові, часто не традиційні для України міжнародні ринки після втрати ринку збуту в Росії. На думку аналітиків, найбільш перспективними ринками збуту для української “кондитерки” є такі країни СНД, як Казахстан, Білорусь, Молдова, Туркменістан, Азербайджан, Грузію та інші, а також сусідні Польща з Молдовою і віддалені Ірак і Монголія.

Про це повідомляє uatoday  з посиланням на прес-службу Центру підтримки експорту при Торгово-промисловій палаті України.

На сьогодні, традиційними споживачами вітчизняної кондитерської продукції виступають країни СНД, на які припадає понад 50% продукції. У нинішньому році українські кондитерські вироби почали користуватися високим попитом на ринках Польщі (приріст + 120%), Іраку (більше 130%) Литви (майже 60%) і США (+ 38%).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають