9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Дунайське пароплавство збільшило перевезення річковим флотом на 11,6%

ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» в січні-червні 2018 року збільшило вантажоперевезення річковим флотом на 11,6%

Протягом першого півріччя 2018 року компанія перевезла річковим флотом 1,3 млн тонн. Частка експортних перевезень склала 955 тисяч тонн та зросла майже вдвічі.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу компанії

Навігаційні умови на Дунаї дозволяють працювати з Ізмаїла на Сербію на осадку 2,5 метра, в зворотному напрямку вантажимо зерно на Констанцу на 2,3 метра. Якщо все буде сприятливо складатися і рівні води дозволять нам далі вантажити на таку осадку в обох напрямках, то план липня, а він сформований на рівні 250-260 тис. тонн, буде виконаний, – повідомив в.о. начальника служби експлуатації флоту Сергій Олександрович Бакало.

В даний час на річковій лінії працюють 23 каравани, а за декілька днів будуть відправлені ще чотири каравани з експортними вантажами залізорудних окатишів і руди з Ізмаїла і транзитним вантажем добрив з Рені.

З перевезеннями між іноземними портами обстановка теж нормальна – зерновий ринок пожвавився, завантаження достатнє. Сьогодні практично вже зарезервовані зернові обсяги на серпень з Сербії, залишилося підтвердити по Угорщині. Так що намагаємося використати сприятливу ситуацію, щоб перевезти максимальну кількість вантажів, – додав Бакало.

Нагадаємо, що ПрАТ “Українське дунайське пароплавство” у 2017 році збільшило обсяг перевезень річкових вантажів у порівнянні з 2016 роком на 8,6%. Компанія здійснює річкові вантажоперевезення по Дунаю і морські вантажоперевезення. До складу вантажного річкового флоту входять 75 самохідних і 245 несамохідних суден. Морський вантажний флот представлений сімома судами дедвейтом 3,3-4 тис. тонн Річковий пасажирський флот компанії представлений теплоходами «Молдавія», «Україна», «Дніпро» і «Волга».

Останні новини:

Зараз читають