9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

Дунайське пароплавство збільшило перевезення річковим флотом на 11,6%

 • ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» в січні-червні 2018 року збільшило вантажоперевезення річковим флотом на 11,6%

  Протягом першого півріччя 2018 року компанія перевезла річковим флотом 1,3 млн тонн. Частка експортних перевезень склала 955 тисяч тонн та зросла майже вдвічі.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу компанії

  Навігаційні умови на Дунаї дозволяють працювати з Ізмаїла на Сербію на осадку 2,5 метра, в зворотному напрямку вантажимо зерно на Констанцу на 2,3 метра. Якщо все буде сприятливо складатися і рівні води дозволять нам далі вантажити на таку осадку в обох напрямках, то план липня, а він сформований на рівні 250-260 тис. тонн, буде виконаний, – повідомив в.о. начальника служби експлуатації флоту Сергій Олександрович Бакало.

  В даний час на річковій лінії працюють 23 каравани, а за декілька днів будуть відправлені ще чотири каравани з експортними вантажами залізорудних окатишів і руди з Ізмаїла і транзитним вантажем добрив з Рені.

  З перевезеннями між іноземними портами обстановка теж нормальна – зерновий ринок пожвавився, завантаження достатнє. Сьогодні практично вже зарезервовані зернові обсяги на серпень з Сербії, залишилося підтвердити по Угорщині. Так що намагаємося використати сприятливу ситуацію, щоб перевезти максимальну кількість вантажів, – додав Бакало.

  Нагадаємо, що ПрАТ “Українське дунайське пароплавство” у 2017 році збільшило обсяг перевезень річкових вантажів у порівнянні з 2016 роком на 8,6%. Компанія здійснює річкові вантажоперевезення по Дунаю і морські вантажоперевезення. До складу вантажного річкового флоту входять 75 самохідних і 245 несамохідних суден. Морський вантажний флот представлений сімома судами дедвейтом 3,3-4 тис. тонн Річковий пасажирський флот компанії представлений теплоходами «Молдавія», «Україна», «Дніпро» і «Волга».


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.На...

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Епіцентр” інвестує понад $1,2 млрд у розвиток

  Генеральний директор групи компаній "Епіцентр К" Петро Михайлишин повідомив, що у наступні два роки компанія запланувала вкласти $1,22 млрд у свій розвиток.

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження в літаках сімейства Ан-72/74 за...

  Зараз читають

  У Дніпрі реконструюють палац спорту «Метеор»

  У Дніпрі реконструюють універсальний Палац спорту «Метеор», що наразі знаходиться у занедбаному стані.

  Держава профінансує реконструкцію восьми інфраструктурних об’єктів на Вінничині

  На Вінниччині цьогоріч ДФРР (Державний фонд регіонального розвитку) профінансує реконструкцію восьми об’єктів «Великого будівництва» - семи інфраструктурних...

  СБУ заблокувало роботу російських буксирів в українських портах

  Певна кількість російських буксирів, що працюють в низці портів України та які українські бізнесмени взяли в так...

  Латвія передала українській армії сім медичних автомобілів

  Учора, 20 січня 2021 року, Латвія передала для потреб Збройних Сил України 7 медичних автомобілів.