9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 27 Червня, 2022

Дунайське пароплавство готує круїз Ізмаїл-Відень

ПрАТ “Українське Дунайське пароплавство” планує організувати круїз по системі “все включено” на своєму теплоході “Молдавія”

Круїзом передбачено захід теплохода до п’яти столиць. Також у 2018 році вперше за багато років будуть працювати всі чотири пасажирські теплоходи УДП.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на izmail.es

Хочемо спробувати в цьому році організувати круїз по системі “все включено”  для наших співвітчизників з 13 по 21 квітня за маршрутом Ізмаїл-Відень. За вісім днів українські туристи зможуть відвідати п’ять європейських столиць. Якщо вийде, у наступному році продовжимо цю практику, – зазначив в.о. голови правління судноплавної компанії Чалий.

Компанія продовжить співпрацю з німецькими партнерами, а частина навігації теплохода “Волга” відпрацює з австрійським фрахтувальником. Це семиденні рейси на лініях Пассау-Будапешт-Пассау і Пассау-Відень-Пассау.

В компанії очікують, що чотири круїзних теплоходи перевезуть у 2018 році близько 15 тисяч туристів. Крім того, Усть-Дунайський порт анонсує зростання заходів іноземних пасажирських теплоходів у порівнянні з минулим роком більш ніж в два рази.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають