9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

До кінця року на Вінничині відкриється завод Fujikura

Прес-служба Вінницької обласної державної адміністрації повідомила про виїзну нараду в Немирові із представниками компанії «ФуджікураАутомотів Європа»- світового лідера із випуску кабельної продукції для провідних автомобільних брендів у питанні розмістити свої потужності на Вінниччині.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Під час виїзної наради представники Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації,Немирівської райдержадміністрації та міської ради, Вінницького обласного центру зайнятості, ПАТ «Вінницяобленерго», підрозділу ДСНС України у Немирівському районі,  які сприятимуть швидкому вирішенню проблемних питань з метою запуску першої черги виробництва вже наприкінці грудня  поточного року.

Представники «Фуджікура Україна» розказали, що на даний час вже 200 осіб з Вінниччини завершують своє навчання у Львові та зможуть приступити до роботи у визначений час із запуском першої черги виробництва. Всього ж, компанія має намір працевлаштувати близько 700 чоловік.

У травні Національний промисловий портал вже повідомляв про наміри відкриття виробництва Fujikura на Вінничині та у Черкасах. У Вінницькій ОДА розказали, що спільні переговори про відкриття виробництва на Вінничині тривали більше року.

Останні новини:

Зараз читають