9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Чернігівщина розвиває економічне співробітництво з Китаєм

Про це йшлося 3 листопада, на двосторонній зустрічі в Чернігівській облдержадміністрації з представниками делегації з китайської провінції Хенань. Китайську делегацію очолив заступник губернатора провінції Ван Те

Предметом розмови стало розширення співпраці між країнами, перш за все, в галузі сільського господарства. Заступник голови ОДА Сергій Сергієнко запевнив, що Чернігівщина зацікавлена в розвитку бізнесвідносин з провінцією Хенань.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр Чернігівської обласної державної адміністрації.

Останнім часом в області маємо зростання показників у багатьох напрямках економіки. Чернігівщина є перспективною територією для інвестування, — зазначив Сергій Сергієнко. — Об’єми міжрегіональної торгівлі мають суттєві резерви до збільшення. Тому ми зацікавлені в різносторонньому розширенні співробітництва, у тому числі налагодженні контактів між підприємствами наших регіонів.

За результатами січня-серпня цього року зовнішній товарообіг підприємств Чернігівщини з партнерами з КНР склав 23,7 мільйона доларів США. Підприємства Чернігівщини вже багато років активно здійснюють зовнішню торгівлю з китайськими партнерами. Зокрема, на китайський ринок поставляється деревина та вироби з неї, масла, полімерні матеріали та пластмаси. З Китаю ж в область надходять різні комплектуючі, полімерні та текстильні матеріали тощо.

Зі свого боку Ван Те висловив велику зацікавленість у посиленні економічних відносин між Чернігівською областю та провінцією Хенань, запевнив, що китайський бізнес готовий зайти на Чернігівщину з інвестиціями. Практичним підтвердженням цього є склад китайської делегації, до якої ввійшли як посадовці, так і керівники промислових та сільськогосподарських компаній та корпорацій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають