9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Британський бізнес інвестував в Україну $ 2 млрд

blankПід час офіційного візиту у Велику Британію Президент України Петро Порошенко провів зустріч із представниками ділових кіл країни.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, очільник української держави розповів про впровадження реформ в Україні впродовж останніх трьох років та основні результати, яких вдалось досягти на сьогодні. Значну увагу було приділено створенню інвестиційного клімату, проведенню судової реформи, боротьбі з корупцією, реформі банківського й енергетичного сектору. Президент також поінформував про запуск із початку квітня 2017 року електронного відкритого реєстру відшкодування ПДВ.

Президент наголосив, що вірить у багатообіцяльне майбутнє торговельного й інвестиційного україно-британського партнерства. За його словами, Велика Британія стала одним із найбільших іноземних інвесторів в Україні з більш ніж 2 млрд доларів, створивши десятки тисяч робочих місць.

Голова держави відзначив успішну співпрацю українського підприємства “Антонов” і британської компанії Dowty Propellers під час створення транспортного літака Ан-132D.

Президент також привітав інтерес британських компаній в Україні, зокрема, міжнародної компанії Unilever, яка відкрила чайну фабрику в Київській області, і міжнародної компанії Hutchison Ports, яка планує в короткостроковій перспективі вийти на ринок вітчизняних морських контейнерних перевезень.

Успіх цих проектів у нашій країні, безумовно, буде хорошим прикладом для інших інвесторів, а також важливим сигналом довіри українським реформам, – зазначив Петро Порошенко.

Останні новини:

Зараз читають