9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Зручно та безпечно

Завдяки вдалим інженерним рішенням якість життя людей з обмеженими можливостями покращився. Технології зробили крок далеко вперед, і простий пандус сьогодні замінила більш досконала підйомна платформа, призначена спеціально для інвалідів. Вона безпечна у використанні, не вимагає особливих навичок управління. Людина, навіть будучи в похилому віці та пересуваючись на візку, має можливість самостійно привести її в дію натисканням кнопки.

Ефективне рішення

Платформи для інвалідів отримують в Україні все більшого поширення, сьогодні їх вже можна побачити:

 • всередині та зовні лікувальних установ;
 • біля входів в будівлі деяких громадських організацій;
 • в багатоквартирних будинках і котеджах, на інших приватних і муніципальних об’єктах.

При виробництві підйомних платформ для інвалідів слід враховувати такі параметри, як:

 1. Ергономічність.
 2. Дизайн.
 3. Безпека використання.

Повністю відповідає їм продукція компанії Форстор, провідною свою діяльність в Україні. В її розпорядженні штат досвідчених конструкторів, а також виробничі потужності в Дніпропетровській області. У компанії розвинена система логістики. Це дозволяє виробляти якісний продукт, а доставку з установкою здійснювати по всіх містах України в максимально короткі терміни.

blank
Трохи про види

Платформи для інвалідів класифікуються на:

 1. Вертикальні.
 2. Похилі (горизонтальні).
 3. Ножиці.

Вертикальні та горизонтальні – це найпоширеніші типи підйомників. Що стосується підйомників, то вони застосовуються для обслуговування людей рідко, тому до цієї товарної групи входять умовно.

Механічна обробка деталей підйомника здійснюється на сучасних верстатах. Кожен етап виробництва контролюється, технологія передбачає використання матеріалів виняткової якості. Це оцинкована сталь, гідроциліндри, клапани з Італії та інше. Виробництво здійснюється відповідно до спеціально розробленими технічними умовами.

Конструктивні особливості

При експлуатації підйомних платформ, незалежно від типу, дуже важливо дотримання правил техніки безпеки. Тому при виготовленні вони обов’язково оснащуються поручнями та огорожами. Похила платформа для інвалідів переміщається паралельно сходовому прольоту. Серед її головних конструктивних елементів:

 • апарель;
 • відкидна платформа;
 • огорожу;
 • пульт керування.

Користуватися нею просто. За допомогою кнопки робиться виклик підйомника. Після спуску необхідно відкинути огородження (це можна зробити, навіть перебуваючи в колясці) і увійти (в’їхати) на підйомник. Після цього огорожу надійно закривається, і пристрій направляється на необхідний рівень будівлі. Швидкість при цьому складе 0,15 метра в секунду.

Підйомна платформа для інвалідів вертикального типу діє за схожим з похилою алгоритму, але, на відміну від неї, переміщується окремо від сходового прольоту. Присутні деякі конструктивні відмінності. Платформа нагадує ліфт, складається з самонесущей щогли, пандуса, огорожі. У виробництві конструкції задіяні рифлені оцинковані листи, профіль і труби, міцне гартоване скло для огорож.

Кількість пультів управління визначається індивідуально. Воно залежить від конструкції будівлі. Пульти обов’язково встановлюються на саму платформу, а також на крайні верхній і нижній рівні, щоб людина могла здійснювати виклик. Оскільки в експлуатації одну з ключових ролей відіграє безпека, увага приділяється не тільки конструкції. В користування людям надходять підйомники з подвійним запасом міцності, що підвищує їх рівень надійності.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають