9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 17 Червня, 2021

Зручно та безпечно

 • Завдяки вдалим інженерним рішенням якість життя людей з обмеженими можливостями покращився. Технології зробили крок далеко вперед, і простий пандус сьогодні замінила більш досконала підйомна платформа, призначена спеціально для інвалідів. Вона безпечна у використанні, не вимагає особливих навичок управління. Людина, навіть будучи в похилому віці та пересуваючись на візку, має можливість самостійно привести її в дію натисканням кнопки.

  Ефективне рішення

  Платформи для інвалідів отримують в Україні все більшого поширення, сьогодні їх вже можна побачити:

  • всередині та зовні лікувальних установ;
  • біля входів в будівлі деяких громадських організацій;
  • в багатоквартирних будинках і котеджах, на інших приватних і муніципальних об’єктах.

  При виробництві підйомних платформ для інвалідів слід враховувати такі параметри, як:

  1. Ергономічність.
  2. Дизайн.
  3. Безпека використання.

  Повністю відповідає їм продукція компанії Форстор, провідною свою діяльність в Україні. В її розпорядженні штат досвідчених конструкторів, а також виробничі потужності в Дніпропетровській області. У компанії розвинена система логістики. Це дозволяє виробляти якісний продукт, а доставку з установкою здійснювати по всіх містах України в максимально короткі терміни.


  Трохи про види

  Платформи для інвалідів класифікуються на:

  1. Вертикальні.
  2. Похилі (горизонтальні).
  3. Ножиці.

  Вертикальні та горизонтальні – це найпоширеніші типи підйомників. Що стосується підйомників, то вони застосовуються для обслуговування людей рідко, тому до цієї товарної групи входять умовно.

  Механічна обробка деталей підйомника здійснюється на сучасних верстатах. Кожен етап виробництва контролюється, технологія передбачає використання матеріалів виняткової якості. Це оцинкована сталь, гідроциліндри, клапани з Італії та інше. Виробництво здійснюється відповідно до спеціально розробленими технічними умовами.

  Конструктивні особливості

  При експлуатації підйомних платформ, незалежно від типу, дуже важливо дотримання правил техніки безпеки. Тому при виготовленні вони обов’язково оснащуються поручнями та огорожами. Похила платформа для інвалідів переміщається паралельно сходовому прольоту. Серед її головних конструктивних елементів:

  • апарель;
  • відкидна платформа;
  • огорожу;
  • пульт керування.

  Користуватися нею просто. За допомогою кнопки робиться виклик підйомника. Після спуску необхідно відкинути огородження (це можна зробити, навіть перебуваючи в колясці) і увійти (в’їхати) на підйомник. Після цього огорожу надійно закривається, і пристрій направляється на необхідний рівень будівлі. Швидкість при цьому складе 0,15 метра в секунду.

  Підйомна платформа для інвалідів вертикального типу діє за схожим з похилою алгоритму, але, на відміну від неї, переміщується окремо від сходового прольоту. Присутні деякі конструктивні відмінності. Платформа нагадує ліфт, складається з самонесущей щогли, пандуса, огорожі. У виробництві конструкції задіяні рифлені оцинковані листи, профіль і труби, міцне гартоване скло для огорож.

  Кількість пультів управління визначається індивідуально. Воно залежить від конструкції будівлі. Пульти обов’язково встановлюються на саму платформу, а також на крайні верхній і нижній рівні, щоб людина могла здійснювати виклик. Оскільки в експлуатації одну з ключових ролей відіграє безпека, увага приділяється не тільки конструкції. В користування людям надходять підйомники з подвійним запасом міцності, що підвищує їх рівень надійності.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні працюють над створенням уламково-фугасного снаряда для артилерійських систем «Гіацинт»

  Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» працює над кінетичним уламково-фугасним снарядом КОФС-152 до 152-мм артилерійських систем «Гіацинт».

  У Києві показали українську універсальну станцію постановки перешкод «Прометей-МФ5»

  На міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека – 2021» презентували станцію перешкод універсальну «Прометей-МФ5».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  “Інтерпайп” переміг у тендері на постачання “Укрзалізниці” понад чотирьох тисяч залізничних коліс

  Компанія "Інтерпайп НТЗ" стала переможцем тендеру в системі Prozorro на постачання АТ "Укрзалізниця" 4,4 тисячі одиниць суцільновальцьованих коліс.

  «Укрспецекспорт» підписав перший контракт на ремонт пакистанського літака Іл-78 в рамках виставки «Зброя та безпека»

  Державна компанія «Укрспецекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», в рамках роботи XVII Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2021» підписала...

  КБ «ЛУЧ» представило широкому загалу модернізований самохідний ПТРК «Штурм-С» (фото)

  Під час міжнародної зброярської виставки «Зброя та безпека», яка проходить у Києві на базі Міжнародного виставкового центру, КБ «ЛУЧ» представило модернізований самохідний...

  Державна компанія «Артем» представила у Києві дрон-камікадзе «Мисливець»

  Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» окрім боєприпасів до ствольної артилерії та авіації працює над дроном-камікадзе «Мисливець». Він був представлений на виставці «Зброя...

  Науковці Інституту молекулярної біології і генетики провели масштабне дослідження мікроорганізмів Київського метрополітену

  Науковці Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України провели масштабне дослідження мікроорганізмів столичного метрополітену.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Суднобудівний завод «Нібулон» упродовж 2022 року збудує всі п’ять катерів для Морської охорони України

  Суднобудівний-судноремонтний завод компанії «Нібулон» згідно з планом упродовж 2022 року збудує всі п’ять катерів для Морської охорони Державної прикордонної служби України.

  Зараз читають

  Крюківці планують випустити четвертий дизель-поїзд ДПКр-3 до кінця серпня

  Крюківський вагонобудівний завод планує зібрати четвертий тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 до Дня Незалежності України.Передає Національний...

  Як «Електронмаш» виготовляє нові трамваї для Львова (фото)

  На заводі «Електронмаш» розпочали виробництво десяти трамваїв для Львова. Вони будуть більш екологічними та матимуть кращий дизайн.

  У виробництво кормів та перероблювання сої в Україні інвестують $20 мільйонів

  Інвестиційний фонд Diligent Capital Partners (DCP) та нідерландський банк розвитку FMO уклали угоду про інвестицію у 20...

  У Києві представили бронеавтомобілі «Новатор» з ударним БПЛА та бойовим модулем (фото)

  Компанія «Українська бронетехніка» продемонструвала на виставці «Зброя та безпека - 2021» дві нові версії спеціального броньованого авто...