9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Січня, 2021

Зручно та безпечно

 • Завдяки вдалим інженерним рішенням якість життя людей з обмеженими можливостями покращився. Технології зробили крок далеко вперед, і простий пандус сьогодні замінила більш досконала підйомна платформа, призначена спеціально для інвалідів. Вона безпечна у використанні, не вимагає особливих навичок управління. Людина, навіть будучи в похилому віці та пересуваючись на візку, має можливість самостійно привести її в дію натисканням кнопки.

  Ефективне рішення

  Платформи для інвалідів отримують в Україні все більшого поширення, сьогодні їх вже можна побачити:

  • всередині та зовні лікувальних установ;
  • біля входів в будівлі деяких громадських організацій;
  • в багатоквартирних будинках і котеджах, на інших приватних і муніципальних об’єктах.

  При виробництві підйомних платформ для інвалідів слід враховувати такі параметри, як:

  1. Ергономічність.
  2. Дизайн.
  3. Безпека використання.

  Повністю відповідає їм продукція компанії Форстор, провідною свою діяльність в Україні. В її розпорядженні штат досвідчених конструкторів, а також виробничі потужності в Дніпропетровській області. У компанії розвинена система логістики. Це дозволяє виробляти якісний продукт, а доставку з установкою здійснювати по всіх містах України в максимально короткі терміни.


  Трохи про види

  Платформи для інвалідів класифікуються на:

  1. Вертикальні.
  2. Похилі (горизонтальні).
  3. Ножиці.

  Вертикальні та горизонтальні – це найпоширеніші типи підйомників. Що стосується підйомників, то вони застосовуються для обслуговування людей рідко, тому до цієї товарної групи входять умовно.

  Механічна обробка деталей підйомника здійснюється на сучасних верстатах. Кожен етап виробництва контролюється, технологія передбачає використання матеріалів виняткової якості. Це оцинкована сталь, гідроциліндри, клапани з Італії та інше. Виробництво здійснюється відповідно до спеціально розробленими технічними умовами.

  Конструктивні особливості

  При експлуатації підйомних платформ, незалежно від типу, дуже важливо дотримання правил техніки безпеки. Тому при виготовленні вони обов’язково оснащуються поручнями та огорожами. Похила платформа для інвалідів переміщається паралельно сходовому прольоту. Серед її головних конструктивних елементів:

  • апарель;
  • відкидна платформа;
  • огорожу;
  • пульт керування.

  Користуватися нею просто. За допомогою кнопки робиться виклик підйомника. Після спуску необхідно відкинути огородження (це можна зробити, навіть перебуваючи в колясці) і увійти (в’їхати) на підйомник. Після цього огорожу надійно закривається, і пристрій направляється на необхідний рівень будівлі. Швидкість при цьому складе 0,15 метра в секунду.

  Підйомна платформа для інвалідів вертикального типу діє за схожим з похилою алгоритму, але, на відміну від неї, переміщується окремо від сходового прольоту. Присутні деякі конструктивні відмінності. Платформа нагадує ліфт, складається з самонесущей щогли, пандуса, огорожі. У виробництві конструкції задіяні рифлені оцинковані листи, профіль і труби, міцне гартоване скло для огорож.

  Кількість пультів управління визначається індивідуально. Воно залежить від конструкції будівлі. Пульти обов’язково встановлюються на саму платформу, а також на крайні верхній і нижній рівні, щоб людина могла здійснювати виклик. Оскільки в експлуатації одну з ключових ролей відіграє безпека, увага приділяється не тільки конструкції. В користування людям надходять підйомники з подвійним запасом міцності, що підвищує їх рівень надійності.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В рамках реалізації проєкту Kyiv City Express запустять комфортабельну електричку до Бучі

  Найближчим часом за напрямком Київ — Коцюбинське — Ірпінь — Буча, в рамках проєкту Kyiv City Express,...

  Завод “Маяк” почав процедуру поставлення на озброєння боєприпасу для ударних дронів

  Спеціалісти ПАТ "Завод "Маяк", що входить до складу ДК "Укроборонпром", спільно з колегами з ГС А2724 "Аеророзвідка" почали процедуру постановки на озброєння...

  Компанія «Талан» розробила нову модель зимових берців

  Нова модель зимових армійських черевиків після попередніх і військових випробувань буде запропонована Збройним Силам України на зміну нинішній зимової моделі.

  На реконструкцію аеропорту в Одесі виділили 703 мільйони гривень

  У 2021 році продовжиться реалізація проєкту з реконструкції аеродромного комплексу в Міжнародному аеропорту «Одеса».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  «Аеротехніка» розробила модернізацію зенітно-ракетного комплексу «Куб»

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» представила свою модернізацію ЗРК «Куб» («Квадрат») до версії 2K12M1-2Д «Квадрат-2Д».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Морський буксир “Корець” ВМС України переобладнають у патрульний корабель

  Військово-морські сили України перетворять морський буксир «Корець» (A830) проєкту 745 у патрульний корабель.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  28 зі 137 підприємств «Укроборонпрому» генерують 98% виручки

  28 підприємств Державного концерну «Укроборонпром» зі 137 генерують 98% всієї виручки.Про це в авторському блозі на «Економічній правді» написав нинішній...

  В Бахмутській лікарні навесні відкриють кисневу станцію

  В Бахмутській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування, де лікують десятки хворих на COVID-19, вже навесні готуються відкрити кисневу станцію, на будівництво якої заклад...

  Зараз читають

  Розробки українських науковців у сфері енергетики, ВПК та машинобудування приносять користь державі

  Президент Національної академії наук України під час онлайн-брифінгу для представників ЗМІ розповів про результати наукової роботи, які...

  Харківський авіазавод очікує на замовлення восьми військових літаків

  Харківське державне авіаційно-виробниче підприємство (Харківський авіазавод) може отримати замовлення на 8 літаків для військових. За словами віцепрем'єр-міністр...

  Hapag-Lloyd запускає в Україні контейнерні поїзди

  Судноплавна компанія Hapag-Lloyd запускає блок-поїзди в Україні, які курсуватимуть з Одеси до Києва, Дніпра та Харкова.

  У Житомирській області стартує кілька інвестиційних проєктів

  Зокрема, очікується будівництво потужної сонячної електростанції, розширення цехів ТОВ «Церсаніт Інвест» та «Ферпласт-Україна». Крім цього інвестор з...