9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 20 Січня, 2022

Зроблено в Україні: Як працює найбільший виробник шкільних та дитячих меблів в Україні

Меблева фабрика «Геліка» – найбільший виробник шкільних та дитячих меблів в Україні (40% усього ринку), який входить до складу Громадської організації «Вінницький бізнес клуб».

Варто зазначити, що меблева фабрика «Геліка» на разі перезавантажена замовленнями та працює на повну потужність, оскільки тут виготовляються меблі для Нової української школи, які відповідають найсучаснішим стандартам. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

За всю історію існування нашого виробництва ми ніколи не використовували кредитних та залучених зі сторони коштів, але щороку ми намагаємось модернізувати свої потужності, збільшити кількість робочих місць та надати модерновий сучасний продукт для вітчизняного та європейського споживача. На сьогодні фабрика експортує свою продукцію в такі країни, як Молдова, Литва, Латвія, Польща та Чехія. Загалом на європейський ринок ми поставляємо близько 30% від загального обсягу виробництва. Окрім того, наша фабрика є однією з небагатьох в Україні, яка із своєю продукцією пройшла повну сертифікацію європейської системи EN1729. Всі взірці меблів відправлялись до Польщі, де проходили випробування та тестування. Як результат – ми отримали відповідні сертифікати, – розповів керівник фабрики Анатолій Шаманський.

Важливим у роботі підприємства є те, що фабрика відповідає сучасним європейським стандартам, тому працює в розрізі систем ІSO 9001 та ІSO 14001, має сертифікати  EN 1729-1:2016,  PN-EN 1729-2+А1:2016, PN-F-06009:2001.

Підприємство має декілька повноцінних напрямків роботи, а саме: цех виготовлення меблів з ДСП, цех металообробки конструкцій для шкільних та дитячих меблів, цех гнуто-клеєної фанери, цех виготовлення меблів з натуральної деревини, цех по виготовленню шкільних дошок та дільниця пошиву компонентів для меблевих конструкцій.

Темпи розвитку вашого виробництва та ті сучасні технології, за якими побудоване підприємство – просто вражають. Тому зовсім не дивно, що фабрика має високий рівень визнання не лише в Україні, але й далеко за її межами. Саме завдяки таким підприємствам створюються передумови для підвищення заробітної плати  і зупиняється процес трудової міграції, – зауважив перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Андрій Гижко.

Для виробництва меблів на фабриці використовується сучасне німецьке та італійське обладнання найвідоміших виробників, що дозволяє забезпечити високу якість та точність виробництва. У цеху також використовуються найсучасніші фарбувальні лінії, які дозволяють конкурувати з європейськими виробниками та зберігати навколишнє середовище.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають