9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

Завод “Єврокар” відкрив Automotive Innovation коворкінг на Закарпатті

Завод “Єврокар” відкрив Automotive Innovation коворкінг – простір для розробки інноваційних рішень та провів зустріч з керівництвом Закарпатської області.

Про це повідомив Голова Федерації роботодавців України Дмитро Олійник на своїй сторінці в Facebook, передає Національний Промисловий Портал.

Зустріч заклала фундамент для співпраці та формування розуміння, що регіон може зайняти лідерські позиції в економічному та інноваційному зростанні. Для цього є усі можливості.

“Закарпаття – це не лише туризм та машинобудування, але також потенційний хаб для розвитку ІТ-технологій, що буде забезпечувати інтеграцію ІТ-сектору, автопрому і науки» – зазначив Голова Групи компаній «Єврокар», член Президії Ради Федерації роботодавців України Олег Боярин.

У рамках візиту учасники ознайомилися з виробничими потужностями, історією заводу та обговорили потреби регіону і важливі точки зростання.

Протягом 20 років «Єврокар» виробляє автомобілі бренду VW Group. Зараз це один із найбільших автовиробників в Україні, який прагне до постійного розвитку та залучення інноваційних рішень.

blank
Фото: automir.in.ua

Зараз є змога усе змінити та побудувати вигідні регуляторні умови, щоб стати конкурентоздатними у порівнянні із сусідніми країнами. І перший крок до цього – це прийняття у другому читанні законопроєктів №5688 і 5689 з фіскальними стимулами для індустріальних парків.

Індустріальний парк надає суттєві можливості бізнесу у плані інвестицій, зменшуючи митне і податкове навантаження. Ця допомога суттєва у разі отримання достатньої кількості замовлень і зможе вплинути на зменшення вартості автомобіля.

blank
Skoda Karoq на заводі Єврокар Фото: ŠKODA Ukraine

Ще один інструмент економічного зростання – це кластери. Створення умов для їх розвитку може посилити позиції регіону, адже тут вже сформований Закарпатський автомобільний кластер, що об’єднує найбільших виробників автомобілів та комплектуючих у регіоні.

«Ці заходи потребують також вирішення нагальних проблем, зокрема, щодо систематичної лібералізації імпорту вживаних автомобілів, нестабільності регуляторного середовища та відсутності стратегічного бачення розвитку галузі», – зазначає Дмитро Олійник.

Керівництво Закарпатської області подякувало керівництву компанії за чесний бізнес та запросило до активної участі у розробці концепції розвитку індустріальних парків.

Індустріальний парк «Соломоново» має великий інвестиційний потенціал, на якому можна сформувати найбільший промисловий кластер в Україні та створити плацдарм для технологічних інновацій.

Останні новини:

Зараз читають