9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Завод Турбоатом в 2018 році планують приватизувати

Чистий прибуток держпідприємства ПАТ «Турбоатом» у 2018 році має становити понад 763 мільйонів гривень, а вартість продукції повинна підвищитися на 6 відсотків, приватизація підприємства також запланована на 2018 рік. 

Про це повідомив керівник Фонду державного майна Віталій Трубаров, передає прес-служба ФДМУ. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ПромПолітІнформ.

Чистий прибуток державного підприємства ПАТ “Турбоатом” в 2018 році повинен скласти більше 763 мільйонів гривень, а вартість продукції повинна підвищитися на 6 відсотків. Такі показники закладені в фінансовому плані підприємства на 2018 рік затвердження урядовим комітетом. ПАТ “Турбоатом” запланований до приватизації в наступному році і в даний час Кабінет міністрів визначає розмір пакета акцій до продажу, – йдеться в повідомленні.

Держава володіє 75,2 відсотками акцій даного підприємства. Який пакет буде запропоновано інвесторам, чи буде це контрольний або повний пакет, або частковий, визначить уряд, але Фонд розраховує на приватизацію «Турбоатому», – зазначив Трубаров.

Крім того, керівник Фонду держмайна також повідомив, що фінпланом передбачений експорт продукції на рівні 37%. Збільшуються також на 10 відсотків і адміністративні витрати, які повинні піти на підвищення оплати праці.

Останні новини:

Зараз читають