9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

«Завод Кобзаренка» розширюватиме виробництво сільськогосподарської техніки у Польщі

«Завод Кобзаренка» нещодавно виграв грант на 2 мільйони євро у Польщі, на які збирається збудувати додатковий цех.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AgroRobota.com.ua.

«У Польщі ми отримали 2,3 млн євро інвестицій, освоїли їх, а нещодавно виграли грант на 2 млн євро. Тому будуємо нові майданчики. 1 липня починаємо будівництво ще одного цеху, на яке отримаємо 2 млн євро безоплатної допомоги. Також придбали землю, щоб розширювати виробництво», — розповів директор компанії «Завод Кобзаренка» Анатолій Кобзаренко.

За його словами, підприємство компанії в Польщі оснащене абсолютно новими верстатами та обладнанням.

«Завдяки такому обладнанню можемо швидше працювати. А ще ми почали продажі не через дилерів, а безпосередньо з заводу. Наприклад, поляки навіть тракторами приїжджають і забирають наші причепи», — зазначив аграрій.

Нагадаємо, «Завод Кобзаренка» є лідером з виробництва тракторних причепів в Україні. Окрім причепів, на заводі освоєно виробництво десятків моделей цистерн, шнеків, завантажувачі/розвантажувачі вагонів, зернопакувального обладнання, відвалів, ковшів тощо.

На сьогодні підприємство забезпечує роботою понад 900 осіб на двох виробничих майданчиках в Україні у смт Липова Долина та м. Ромни. Крім того, підприємство активно розвиває власний завод в Польщі, де нещодавно побудовані виробничі цехи та складські комплекси. Така активна діяльність за межею нашої країни зумовлена великим попитом на продукцію компанії в Європі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають