9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Завод “Електронмаш” продали за 970 млн гривень

Компанія Лортен груп зі статутним капіталом 100 грн перемогла в аукціоні із приватизації ДП “Електронмаш”. Компанія купила завод за 970 млн грн – це більш ніж у 14 разів вище за стартову ціну (66,7 млн ​​грн), свідчать дані аукціону на “Прозорро.Продажі”.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на LIGA.Бізнес.

Ціна, запропонована Лортен груп – всього на 1 коп. більше пропозиції компанії Стрім капітал. Остання у третьому раунді запропонувала рівно 970 млн грн.

За даними держреєстру Мін’юсту, компанія зареєстрована у 2018 році. Основний вид діяльності – купівля та продаж власного нерухомого майна. Бенефіціаром компанії є Пічевський Олег Анатолійович.

На аукціоні ФДМУ продав нерухомість Електронмашу, зокрема корпуси заводу, склади, котельні приміщення, їдальню та базу відпочинку у Чернігівській області.

Основні активи заводу, площа земельної ділянки – 137 600 кв.м., знаходяться у Києві на вул. Кільцева дорога, 4.

В аукціоні з приватизації Електронмаш брали участь 22 компанії. Найвища стартова ставка становила 385 млн грн – майже у шість разів більше за початкову вартість. Перший раунд закінчився з максимальною пропозицією 401 млн грн. У другому раунді аукціону учасники підняли ціну підприємства до 526,8 млн грн. У третьому раунді компанія-переможець Лортен груп підняла ціну до 970 млн грн.

Згідно з документацією ФДМ, на початок липня поточна заборгованість державного підприємства – 924 490 грн, прострочена – 11,9 млн грн, з яких 5,4 млн грн – борги із заробітної плати, податки із зарплати – 3,3 млн грн, інша кредиторська заборгованість – 3,2 млн грн. Загальна заборгованість на підприємстві становить – 25 млн грн. Ці борги має виплатити новий власник, заявив голова Фонду держмайна Дмитро Сенніченко після аукціону.

У ФДМ уточнили, що сьогодні на Електронмаші з 10 000 працівників залишилося 140, створено величезні борги та майже втрачено основну специфіку цього виробництва.

Переможець аукціону має підписати протокол про результати аукціону, укласти договір купівлі-продажу та зробити розрахунок, заявили у Facebook ФДМ. Після цього процес приватизації Електронмашу вважатиметься офіційно завершеним, пояснили там.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають