9.5 C
Alba Iulia
Середа, 7 Грудня, 2022

Заступник міністра закордонних справ України обговорив організацію бізнес-місії кувейтських компаній

Україна і Кувейт мають значний потенціал для збільшення обсягів торгівлі і співпраці у сфері залучення інвестицій.

Про це йшлося на зустрічах заступника міністра закордонних справ України Дмитра Сеніка з головою Торгово-промислової палати Кувейту Мохаммедом Аль-Сагером, головою Асоціації інвестиційних компаній Кувейту Салехом Аль-Сельмі та інвестиційним радником Кувейтської інвестиційної адміністрації Юсіфом Аль-Маскуром, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

«Україна та Кувейт мають значний потенціал для збільшення товарообігу та реалізації спільних інвестиційних проєктів у нафтогазовій сфері, авіації, важкій промисловості, суднобудуванні та інформаційних технологіях. Ми готові активізувати нашу взаємодію як на рівні держави, так і на рівні бізнесу», – наголосив заступник міністра.

Він запропонував організувати бізнес-місію кувейтських компаній до України з метою ознайомлення з інвестиційними можливостями держави.

Зазначається, що Сенік і Аль-Сагер окрему увагу приділили розвитку співпраці Ради експортерів та інвесторів при МЗС України та Торгово-промислової палати Кувейту. За словами українського дипломата, конференції про особливості торгівлі, які вже неодноразово проводились РЕІ при МЗС України і ТПП Кувейту, зарекомендували себе як ефективний інструмент для пожвавлення зв’язків бізнесу та розширення номенклатури товарообігу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають