9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Запорізький завод Сarlsberg Ukraine нарощує обсяги виробництва біогазу

Турбота про навколишнє середовище є важливою частиною стратегії сталого розвитку [wiki]Carlsberg[/wiki] Ukraine і її цілей в рамках програми «Together Towards Zero». Така позиція передбачає впровадження нових екологічних ініціатив і вдосконалення існуючих систем. Зокрема, на виробничих майданчиках компанії все більше використовується альтернативне джерело енергії – біогаз.

Повідомляє Національний промисловий портал.

«Основне завдання очисних споруд – це очищення стічних вод підприємства до нормативних значень. І одним з основних індикаторів ефективної експлуатації очисних споруд є кількість виробленого біогазу. Дуже важливими факторами є контроль кількості і якості стічних вод, що надходять з підприємства на очисні споруди, правильне управління перероблюванням стічних вод з максимальним виробленням біогазу і подальше його ефективне використання на котельні »- зазначає Сергій Васильєв, головний інженер Запорізького заводу Carlsberg Ukraine.

Відзначимо, що до кінця 2017 Запорізький завод Carlsberg Ukraine планує одержати не менше 13,5% біогазу від загальної кількості використаного природного газу в 2017 році. Орієнтовно, це складе близько 590 тис. м3, а в грошовому вираженні – дозволить заощадити майже 2,3 млн. грн.

Біогаз – це екологічний продукт, який виділяється в результаті бродіння органічних речовин. На Запорізькому пивоварному заводі загальна кількість його використання склало 339 тис. М3 за п’ять місяців 2017 року. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, показники збільшилися на 55%. А в перерахунку на вартість природного газу це становить економію 500 тис. грн.

«Together Towards Zero» – нова програма сталого розвитку компанії Carlsberg Group. Вона є відповіддю на глобальні виклики, такі як зміна клімату, нестача водних ресурсів і проблеми зі здоров’ям людини. Стратегія включає в себе чотири довгострокові цілі: НУЛЬ вуглецевого сліду, НУЛЬ втрати води, НУЛЬ безвідповідального споживання пива і НУЛЬ нещасних випадків.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають