9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

«Запоріжкокс» завершив перший етап капремонту двох коксових батарей

blankПрАТ «Запоріжкокс» завершив перший етап реконструкції коксових батарей №5-6, в рамках якого виконав капітальний ремонт 11 камер коксування батареї №6

Як повідомляє прес-служба підприємства, проект із загальним бюджетом 250 млн грн планують виконати поетапно в умовах діючого виробництва протягом п’яти років. Передає uaprom.info

Поетапний висновок в ремонт камер коксування дозволяє не зупиняти повністю коксову батарею, а продовжувати її експлуатацію, частково знизивши виробництво, – відзначили в прес-службі.

В рамках першого етапу капремонту виконано заміну елементів армування, бронею і анкерних колон на печах. З машинного й коксової сторони проведена перекладка крайніх вертикаль і установка нових дверей на камерах коксування. Також виконано ремонт газової арматури. Вартість першого етапу програми капітального ремонту коксових батарей склала 9,1 млн грн.

Капітальний ремонт коксових батарей дозволить продовжити термін експлуатації теплотехнічних агрегатів більш ніж на 15 років. Ремонт обладнання коксового цеху також підвищить продуктивність коксових батарей і знизить ймовірність неорганізованих викидів в атмосферу,- зазначив генеральний директор ПрАТ «Запоріжкокс» Віталій Литовка.

3 квітня стартував другий етап реконструкції коксових батарей №5-6 з бюджетом 68,8 млн грн. Він буде включати в себе капітальний ремонт 26 камер коксування коксових батарей №5-6. Решта камери коксування цих батарей будуть відновлені на наступних етапах ремонту до 2023 року. Коксові батареї №5 та №6 складаються з 61 камери коксування кожна.

Зараз на« Запоріжкоксі »експлуатується три коксових батареї. У 2015-2016 роках підприємство виконало капітальний ремонт коксової батареї №2 вартістю 61 млн грн, – додали в прес-службі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають