9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Грудня, 2021

«Запоріжкокс» проводить капітальний ремонт однієї з коксових батарей

«Запоріжкокс» проводить капітальний ремонт коксової батареї №5.

Ремонт із загальним бюджетом в 73 млн гривень планується виконати до листопада 2018 року, передає uaprom.info.

В рамках капітального ремонту буде виконана перекладка опалювальних простінків, заміна армирующих пристроїв кладки, ремонт та часткова заміна газовідвідного і газоподводящей обладнання. Вперше перекладка крайніх вертикаль буде проведена з машинної і коксової сторони одночасно, що істотно скоротить ремонтний період.

В результаті ремонту ми значно продовжимо термін служби агрегату і покращимо стан кладки камер коксування. Це забезпечить рівномірність температурного режиму коксування, стабільність якісних характеристик коксу і зниження негативного впливу на навколишнє середовище. Також проведені роботи дозволять збільшити виробництво коксу і знизити енерговитрати, – зазначив генеральний директор заводу« Запоріжкокс »Віталій Литовка.

Продуктивність коксових батарей № 5-6 – 720 тисяч тонн на рік. Проект з реконструкції коксових батарей №5-6 є одним з основних стратегічних проектів інвестиційної програми заводу «Запоріжкокс». У 2017 році підприємство виконало капітальний ремонт 26 камер коксування коксовий батарей №5-6 із загальним обсягом інвестицій 68,8 млн грн. Проект з реконструкції всіх коксових батарей заводу з загальним бюджетом 250 млн грн планується виконати поетапно в умовах діючого виробництва до 2021 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають