9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

Zakupivli24 – перший державний майданчик для держзакупівель

В Україні запустили створений за підтримки ПриватБанку перший державний майданчик майданчик для проведення держзакупівель zakupivli24.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Економічну правду

Як повідомили в банку, новий майданчик має 4 рівні акредитації в системі Prozorro та вже відкрив своїм учасникам доступ до тендерів державних компаній і комерційних тендерів із системи Rialto.

Майданчик забезпечує простий пошук актуальних тендерів і налаштування “розумної” підписки на нові тендери, а також автоматичне надання електронних звітів

“Завдяки сучасним технологіям на першому державному майданчику Prozorro можна взяти участь у тендері вже за 5–10 хвилин після реєстрації без сплат та підписання паперів, – зазначив керівник проекту Zakupivli24 Артем Калашников.

Головними перевагами використання держмайданчика на Prozorro є проста реєстрація та авторизація, можливість участі в тендерах для продавців товарів і послуг без внесення депозитних платежів і відсутність зайвої паперової бюрократії. Новий майданчик також забезпечує всім учасникам безкоштовну юридичну консультацію та цілодобову підтримку в онлайн-чаті або за телефоном.

Останні новини:

Зараз читають