9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 25 Січня, 2021

За результатами I кварталу 2018 року завод «Корум Світло шахтаря» наростив обсяги виробництва на 32%

 • За результатами I кварталу 2018 року, завод «Корум Світло шахтаря» наростив обсяги виробництва на 32% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

  Товарний випуск продукції з січня по березень склав 199,5 млн грн. Серед основного обладнання – скребкові конвеєри, очисні комбайни, трансформаторні підстанції та винесені системи подачі комбайна. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Corum Group.

  Такий ефективності вдалося досягти завдяки збільшенню обсягів укладених контрактів Corum Group. Це забезпечило підприємству більш ніж 100% -ю завантаження. А продовження розшивки “вузьких місць» виробництва і придбання нового сучасного обладнання зробило можливим виконання збільшену кількість замовлень в контрактні терміни, а в деяких випадках – навіть раніше.

  Тільки за період з кінця 2016-го по січень 2018 року верстатний парк заводу поповнився цілою низкою новітнього обладнання, такого як: свердлильно-фрезерний обробний центр DOOSAN, електроерозійний верстат Mitsubishi, електрична піч для термообробки металів, інверторні зварювальні апарати TAURUS, – коментує директор «Корум Світло шахтаря» Олександр Ковальчук. – Інвестиції у виробництво – а це близько 60 млн грн. – повністю виправдали себе: вони дозволили відмовитися від аутсорсингу багатьох комплектуючих, зокрема, корпусних деталей для комбайнів, скоротити терміни обробки деталей, поліпшити якість виробів. Як результат – ми домоглися підвищення пропускної здатності, що призвело до збільшення продуктивності.

  Підтримка і розвиток виробничих потужностей – важливий крок до посилення потенціалу заводу для виконання зростаючого обсягу замовлень, впевнений Олександр Ковальчук.

  Ми виробляємо обладнання, виходячи з потреб конкретного замовника, при цьому пропонуємо йому не просто техніку, а комплексне рішення проблеми. Наприклад, якщо перед клієнтом стоїть завдання підвищення видобутку, ми підбираємо комплектацію обладнання, яке буде ефективно саме для цієї мети. Дієвість такого підходу очевидна: завод забезпечений замовленнями на весь 2018 рік і першу половину 2019 го.

  З січня по березень 2018 року «Корум Світло шахтаря» виконав замовлення з виробництва і відвантаження 16 одиниць великої техніки для внутрішнього і зовнішнього ринків. У їх числі – 4 скребкових конвеєра, 2 очисних комбайна, 7 трансформаторних підстанцій, 3 винесені системи подачі комбайна і інші види обладнання і комплектуючих. Основні споживачі продукції – підприємства ДТЕК, а також компанії Естонії та Казахстану.

  У другому кварталі планується виготовити і відвантажити ще 9 великих позицій. Серед лідерів по відвантаженнях – модернізовані очисні комбайни КА200 і УКД200-500, скребкові конвеєри СП250 і СП251, трансформаторні підстанції КПТВ, комплектуючі частини до комбайнів. Уже в квітні очікується збільшення товарного випуску на 28% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Морський буксир “Корець” ВМС України переобладнають у патрульний корабель

  Військово-морські сили України перетворять морський буксир «Корець» (A830) проєкту 745 у патрульний корабель.Передає Національний...

  28 зі 137 підприємств «Укроборонпрому» генерують 98% виручки

  28 підприємств Державного концерну «Укроборонпром» зі 137 генерують 98% всієї виручки.Про це в авторському блозі на «Економічній правді» написав нинішній...

  В Бахмутській лікарні навесні відкриють кисневу станцію

  В Бахмутській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування, де лікують десятки хворих на COVID-19, вже навесні готуються відкрити кисневу станцію, на будівництво якої заклад...

  На Львівщині відновили 30 кілометрів туристичного маршруту

  У Львівській області відновлено 30 кілометрів туристичного маршруту Т-14-15 Мостиська — Самбір — Борислав.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Завод «Маяк» представив мультикаліберну платформу «КалашНаш»

  Українське підприємство Завод «Маяк», що входить до складу концерну «Укроборонпром» представило мультикаліберну платформу «КалашНаш».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Перша концесійна дорога в Україні може з’явитися цього року

  Україна у 2021 році почне реалізацію першої концесійної дороги, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Кернел” реалізовує низку надважливих інфраструктурних проєктів в порту Чорноморськ

  У компанії "Кернел" озвучили плани з розвитку перевалочних потужностей компанії в порту Чорноморськ.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Чергова партія гелікоптерів H125 готується до відправлення українським прикордонникам

  Для Державної прикордонної служби України готується для відправлення чергова партія гелікоптерів Airbus Н125.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  Довгоочікувана реформа мережі наукових установ є пріоритетним завданням для НАН України

  На 2021 рік запланована реформа мережі наукових установ Національної академії наук України.Про...

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий...

  «Мотор Січ» модернізує двигуни для гелікоптерів Мі-8 ВПС Грузії

  Українське підприємство «Мотор Січ» проведе ремонт і модернізацію двигунів гелікоптерів Мі-8 Грузії.Передає Національний Промисловий...

  Українських військових екіпірують високотехнологічним обладнанням українського виробництва

  Найближчим часом українські військові будуть оснащені й екіпіровані за зраском бійців НАТО. Адже над цим сьогодні працює...