9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

За 9 місяців 2017 року Вінницькі деревообробні дільниці збільшили випуск продукції на 139, 4% в порівнянні з минулим роком

 • Рентабельність переробки деревини на підприємствах Вінницького ОУЛМГ за 9 місяців цього року склала 15%.

  Вісім держпідприємств лісового господарства Вінниччини мають деревообробні підрозділи, де трудиться 109 робітників. Найбільшим серед них є деревообробна дільниця ДП «Крижопільський лісгосп» (директор – Цимбалюк В.В., майстер Сміщук В.М.). Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Вінницьку ОДА.

  Вже третій рік поспіль, починаючи з 2015 року, саме на базі цього держлісгоспу стабільно демонструють найвищі у області показники по обсягах переробленої деревини та випущеної продукції. Високу ефективність переробки деревини на ДП «Крижопільський лісгосп» забезпечує власне сушильне господарство. Тут працює найбільша кількість працівників – 30 чоловік, діють сушильні камери на 160 кубометрів деревини, а поглиблена переробка деревини (сушіння) приносить держпідприємству на кожному кубометрі додатково 1000 гривень. Введення в експлуатацію сушильних камер на Рудницькій дільниці принесло додаткові надходження через скорочення витрат на транспортування лісоматеріалів на сушіння на Крижопільську ДОД.

  В переліку продукції переробки є обрізні й не обрізні пиломатеріали, штахетник, цурка паливна, інші товари народного споживання.

  З початку 2017 року ДП «Крижопільський лісгосп» переробило 5584 куб м деревини, що на 200 куб м більше, ніж за аналогічний період минулого року. Загалом, Крижопільський держлісгосп забезпечив третину від загального обсягу випущеної Вінницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства продукції деревопереробки.

  Якщо за 9 місяців 2017 р. деревообробними підрозділами обласного управління лісового та мисливського господарства перероблено 20378,9 кубометри деревини, випущено продукції на суму 45 млн. 903,9 тис. грн., то робітники Крижопільської ДОД переробили 5585 кубометрів, випустивши товарної продукції на суму 18 млн. 172 тис. грн.

  За 9 місяців цього року на ДП «Крижопільський лісгосп» з одного кубометра переробленої ділової деревини випущено продукції на суму 3253,7 грн., (при середньому показнику по обласному управлінню – 2252,5 грн.). Вироблено продукції на одного середньоспискового робітника деревообробної дільниці на ДП «Бершадський лісгосп» – на 902,3 тис. грн., ДП «Іллінецький лісгосп» – 628, 9 тис. грн., ДП «Крижопільський лісгосп» на 605,7 тис. грн., ДП «Вінницький лісгосп» – на 419,2 тис. грн., ДП «Гайсинський лісгосп» – 325,8 тис. грн., ДП «Хмільницький лісгосп» – на 278,4 тис. грн., по управлінню – на 421,1 тис. грн.

  Загалом, високого рівня рентабельності переробки деревини, який за 9 місяців цього року склав 15,2%, вдається досягти за рахунок збільшення обсягів переробленої деревини та, відповідно, випущеної продукції, залучення до цього процесу модернізованого обладнання та втілення нових технологій переробки деревини. Вищу від середньообласної рентабельність мають: ДП «Бершадський лісгосп» (директор М.В. Краснєєв) – 42%, ДП «Гайсинський лісгосп» (М.М. Лащенко) – 24%, ДП «Іллінецький лісгосп» (А.В. Романович) – 23,9%, ДП «Жмеринський лісгосп» (П.В. Бендера) – 16,4%, ДП «Хмільницький лісгосп» (Т.В. Ющинський) – 15,7%.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  У 2021 році “Укрзалізниця” повинна отримати не менше 10 нових пасажирських вагонів

  Кабінет міністрів України на засіданні 24 березня прийняв План пріоритетних дій уряду, у який входило питання закупівлі...

  Пошуково-рятувальна служба відремонтує адміністративну будівлю в Бердянську

  Казенне підприємство «Морська пошуково-рятувальна служба» реконструює будівлю Морського рятувального підцентру КП “МПРС” у місті Бердянськ Запорізької області.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий...

  “Держгідрографія” завершила установку буїв на трьох водосховищах для забезпечення річкових перевезень

  "Держгідрографія" завершила розміщення сезонних плавучих засобів навігаційного обладнання (ЗНО) на Дніпровському, Кам'янському та Каховському водосховищах.