9.5 C
Alba Iulia
Субота, 22 Січня, 2022

За 11 місяців 2017 року товарообіг між Україною і Індією зріс майже на чверть

Товарообіг між Україною і Індією за 11 місяців 2017 року склав $2,5 млрд, тобто зріс більш ніж 24% в порівнянні з тим же періодом 2016 року.

Про це повідомив віце-прем’єр міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Нyser.

Топ-продажів з України в Індії – масло: експортували з січня по листопад 2017 року майже на $1,5 млрд, тобто на 45% більше торішнього показника, – заявив Кубів.

Він підкреслив, що Україна має намір розширювати області взаємодії, включаючи авіабудування, машинобудування, співпраця в сфері космосу, IT-рішень і цифровізації.

Уже в лютому проведемо шосте засідання міжурядової українсько-індійської комісії з торговельного, економічного, наукового, технічного, промислового і культурного співробітництва, – додав віце-прем’єр.

Варто нагадати, що прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Україна ставить завдання збільшити товарообіг з Грузією до 1 млрд доларів на рік і прискорити формування загальних транспортних структур для зручної логістики.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають