9.5 C
Alba Iulia
Середа, 20 Жовтня, 2021

З 2016 року прибуток УДП складе близько 30 млн грн – глава компанії

 • АТ «Українське Дунайське пароплавство» (УДП) за підсумками 2016 роки отримає прибуток близько 30 млн грн. Про це повідомив голова правління компанії Дмитро Баринов.

  Згідно з повідомленням компанії, УДП в минулому році сплатило до бюджетів усіх рівнів та Пенсійного фонду понад 70 млн грн, за матеріалами Порти України.

  Очікуваний обсяг вантажоперевезень річковим балансовими і оперованих флотом компанії в 2016 році складе близько 2,5 млн тонн, з урахуванням морського флоту – близько 2,8 млн. Тонн.

  Як пояснив Баринов, на початку 2016 року через тривалого мілководдя, що почався ще в середині 2015 року, і неврожаю зернових місячний обсяг перевезень річковим флотом становив всього 120-130 тис. Тонн. «Це на межі виживання. Однак, починаючи з липня, коли покращилися навігаційні умови, активізувався зерновий ринок, інтенсивніше стали експортні перевезення рудних на металургійний комбінат «Смедерево» (Сербія), цей показник збільшився до 260-280 тис. Тонн », – зазначив глава компанії.

  Зростання обсягів перевезень у другому півріччі дозволив компанії в січні-листопаді 2016 року збільшити вантажоперевезення річковим флотом в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 5,8%.

  Згідно з повідомленням, компанія в 2016 році інвестувала в ремонт флоту понад 65 млн грн. Ремонт судів здійснюється на власних базах – Кілійському суднобудівно-судноремонтному заводі і Базі технічного обслуговування флоту. Компанія також активно співпрацювала з заводом «ДУНАЙСУДНОСЕРВІС» (Ізмаїл).

  Крім того, вперше з 2005 року розпочато будівництво нового флоту – баржі типу SLG. «Новий проект виконаний з урахуванням вимог Регістру судноплавства України з безпеки, екології та інших норм. Завершення робіт очікується до кінця січня », – повідомляє компанія.

  За словами Баринова, 2016 рік став роком повернення флоту у власність України. «Ми повернули з-під дворічного арешту морської теплохід« Татарбунари », а також оформили власність на 60 барж, які були побудовані в Австрії на умовах лізингу ще в радянські роки», – зазначив він.

  Украинское Дунайское пароходство, ЧАО

  ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» пропонує послуги річкових вантажоперевезень по Дунаю і морських вантажоперевезень. До складу вантажного річкового флоту входять 75 самохідних і 245 несамохідних суден. Морський вантажний флот представлений сімома судами дедвейтом 3,3-4 тис. Тонн (шість суховантажів типу «Ізмаїл» і один танкер «Десна»). Основу вантажів складає металургійна сировина, що поставляється меткомпаніям в придунайських країнах.

  Компанія також пропонує послуги річкових пасажирських перевезень по Дунаю. Річковий пасажирський флот перевізника становлять теплоходи «Молдавія», «Україна», «Дніпро» і «Волга».


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Президент підписав закон про спрямування додаткових коштів на армію

  Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на...

  ​Нібулон сплатив понад 540 мільйонів гривень податків з початку року

  За три квартали 2021 року "Нібулон" направив 541,03 мільйонів гривень податків і зборів до бюджетів різних рівнів.Передає Національний Промисловий...

  Український «Руслан» доставить на Гуам гелікоптер ВМС Німеччини

  На Маріанський острів Гуам український літак Ан-124-100 «Руслан» доставить вертоліт «Sea Lynx» військових Німеччини.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  На підприємстві у Новомосковську відкрили новий соєпереробний цех

  У Новомосковську на Дніпропетровщині відкрили новий соєпереробний цех, розташований на заводі з виробництва кормів "АГРО КОМ".Передає Національний Промисловий Портал з...

  На розвиток та розбудову українського флоту витратять 1,3 мільярда фунтів британського кредиту

  Половина коштів з кредитних 2,5 мільярдів фунтів стерлінгів (2,7 млрд дол.), які Велика Британія надає Україні, піде на посилення українського флоту.

  Аудит ЄС підтвердив дієвість системи державного контролю якості молочних продуктів

  Єврокомісія завершила аудит офіційного контролю над виробництвом та сертифікацією молока та молочних продуктів з України, які призначені для експорту до Європейського Союзу.

  У Миколаєві побудують нову дорогу до морського порту

  У Миколаєві розробляється проєкт будівництва дороги в Миколаївський морський порт, яка пройде під Широкобальським мостом.Про це повідомив міський...

  Витрати на виробництво сільгосппродукції в Україні збільшились на третину

  У січні-серпні 2021 року витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні виросли на 35,6%, у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року (у...

  Зараз читають

  Україна збільшила експорт високоолеїнової соняшникової олії в Китай

  У 2020/21 маркетинговому році Україна експортувала в Китай 86 тис. тонн (+14% до показника минулого року) високоолеїнової...

  Держвипробування у рамках ДКР “Сайгак” перенесуть через зміну вимог

  Легкий автомобіль підвищеної прохідності, який розробляється для потреб ЗСУ в рамках ДКР з шифром "Сайгак", має бути...

  Міноборони замовило сотні габіонів для облаштування позицій

  Міністерство оборони України подало тендер на закупівлю сотень габіонів для захисту військових.Передає Національний Промисловий...

  У Вінниці компанія “Еко-Снек” побудує новий цех з виробництва фруктових цукерок та дитячого пюре

  Компанія “Еко-Снек”, яка спеціалізується на виготовленні фруктових цукерок та пюре для дітей, розширює виробництво і побудує новий...