9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 7 Грудня, 2023

З 2016 року прибуток УДП складе близько 30 млн грн – глава компанії

АТ «Українське Дунайське пароплавство» (УДП) за підсумками 2016 роки отримає прибуток близько 30 млн грн. Про це повідомив голова правління компанії Дмитро Баринов.

Згідно з повідомленням компанії, УДП в минулому році сплатило до бюджетів усіх рівнів та Пенсійного фонду понад 70 млн грн, за матеріалами Порти України.

Очікуваний обсяг вантажоперевезень річковим балансовими і оперованих флотом компанії в 2016 році складе близько 2,5 млн тонн, з урахуванням морського флоту – близько 2,8 млн. Тонн.

Як пояснив Баринов, на початку 2016 року через тривалого мілководдя, що почався ще в середині 2015 року, і неврожаю зернових місячний обсяг перевезень річковим флотом становив всього 120-130 тис. Тонн. «Це на межі виживання. Однак, починаючи з липня, коли покращилися навігаційні умови, активізувався зерновий ринок, інтенсивніше стали експортні перевезення рудних на металургійний комбінат «Смедерево» (Сербія), цей показник збільшився до 260-280 тис. Тонн », – зазначив глава компанії.

Зростання обсягів перевезень у другому півріччі дозволив компанії в січні-листопаді 2016 року збільшити вантажоперевезення річковим флотом в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 5,8%.

Згідно з повідомленням, компанія в 2016 році інвестувала в ремонт флоту понад 65 млн грн. Ремонт судів здійснюється на власних базах – Кілійському суднобудівно-судноремонтному заводі і Базі технічного обслуговування флоту. Компанія також активно співпрацювала з заводом «ДУНАЙСУДНОСЕРВІС» (Ізмаїл).

Крім того, вперше з 2005 року розпочато будівництво нового флоту – баржі типу SLG. «Новий проект виконаний з урахуванням вимог Регістру судноплавства України з безпеки, екології та інших норм. Завершення робіт очікується до кінця січня », – повідомляє компанія.

За словами Баринова, 2016 рік став роком повернення флоту у власність України. «Ми повернули з-під дворічного арешту морської теплохід« Татарбунари », а також оформили власність на 60 барж, які були побудовані в Австрії на умовах лізингу ще в радянські роки», – зазначив він.

Украинское Дунайское пароходство, ЧАО

ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» пропонує послуги річкових вантажоперевезень по Дунаю і морських вантажоперевезень. До складу вантажного річкового флоту входять 75 самохідних і 245 несамохідних суден. Морський вантажний флот представлений сімома судами дедвейтом 3,3-4 тис. Тонн (шість суховантажів типу «Ізмаїл» і один танкер «Десна»). Основу вантажів складає металургійна сировина, що поставляється меткомпаніям в придунайських країнах.

Компанія також пропонує послуги річкових пасажирських перевезень по Дунаю. Річковий пасажирський флот перевізника становлять теплоходи «Молдавія», «Україна», «Дніпро» і «Волга».

Останні новини:

Зараз читають