9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

Європейська торгівельна мережа провела переговори з українськими виробниками

В Києві Відбулася зустріч українських виробників продуктів харчування з представниками – «байерами» австрійської торгової мережі REWE Group. Організатором заходу виступила компанія Deloitte Ukraine.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AgroPortal.ua.

В рамках ділової зустрічі 17 українських компаній, серед яких львівська кавова фабрика «Галка», найбільший алкогольний холдинг Західної Європи Bayadera Group, компанія з вирощування ягід U-Berry, кондитерські компанії АВК і БКК, національний виробник соусів, кетчупів і макаронних виробів «Чумак» , а також Healthy Tradition – продукти для здорового харчування, презентували 4 байерам REWE Group свою продукцію.

Як повідомила керівник відділу закупівель Good Wine Ганна Макієвська, вимоги до якості продукції в Австрії відрізняються.

В Австрії продажу органічної продукції найвищі в Західній Європі, і австрійці готові платити за якісні продукти, – пояснює Анна Макієвська. – І якщо говорити про переваги, то в цій країні збільшуються продажі сирних продуктів, соків з підвищеною кислотністю, джемів без цукру, але з шматочками фруктів.

Як зазначила представник Deloitte Ukraine Наталія Руденко, всі ці тонкощі потрібно знати виробникам.

Якщо експорт є для компанії стратегічною метою, ми рекомендуємо для ефективної роботи залучати консультанта. І бути готовим, що від першої зустрічі і до підписання контракту може пройти мінімум 9 місяців, а до моменту появи продукції на полицях торгової мережі – до двох років, – розповідає Наталя Руденко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають