9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

ЄБРР виділить кредит польському виробнику деревних підлогових покриттів Барлінек на розширення виробничих потужностей в Україні

blankЄвропейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) може виділити кредит до PLN200 млн ($53,5 млн за поточним курсом) польському виробнику деревних підлогових покриттів Barlinek, одному з найбільших в Європі, на розширення його виробничих потужностей в Україні та інвестиції в енергоефективність в Польщі.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Як говориться в повідомленні ЄБРР на його сайті, відповідний проект рада директорів банку планує розглянути 18 липня цього року.

У документі уточнюється, що мова йде про потужності з виробництва паркету (wooden multi-layer floorboard).

Згідно з ним, безпосереднім одержувачем кредиту виступить Barlinek Invest LLC – частина Barlinek S.A., контрольованого Міхалом Солововим (Michal Solowow).

Як повідомлялося, Barlinek Group в 2007 році з фінансовою допомогою ЄБРР запустила в Вінниці завод з виробництва тришарової паркетної дошки вартістю $ 75 млн і потужністю 2 млн кв. м продукції в рік.

У той же час в 2013 році Barlinek вирішила закрити деревообробний завод в Косові (Закарпатська обл.), Так як спроби оптимізувати діяльність з використанням різних варіантів змін і модифікацій виробничих процесів не привели до очікуваного поліпшення рентабельності.

Підприємство в Косові виробляло заготовку (середній шар) для основного виробничого активу Barlinek в Україні – заводу з випуску паркетної дошки у Вінниці, а також з 2009 року випускало паливні пелети. Після цього виробництво заготовки було віддано на аутсорсинг.

Barlinek володіє виробництвами в Польщі, Україні та Румунії загальною потужністю понад 9 млн кв. м в рік. Продає свою продукцію в 55 країн світу.

Виручка вінницького “Барлінек Інвест” в 2015 році зросла на 71,6% – до 1 млрд 122,26 млн грн, чистий збиток скоротився в 2,7 рази – до 108,1 млн грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають