9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

ЄБРР профінансує будівництво автоматизованого сортувального центру в Дніпрі

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) та група компаній “Нова Пошта” підписали угоду про кредит у 13 мільйонів євро для будівництва автоматизованого сортувального хабу в місті Дніпро.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

На цьому об’єкті буде встановлено нову “розумну” систему, розроблену компанією Equinox – литовським провайдером рішень у сфері роботизації та оптимізації логістики.

В ЄБРР зазначили, що після запуску нового хабу в Дніпрі компанія зможе обробляти вдвічі більше відправлень, ефективніше використовувати свій автомобільний парк, а також скоротити витрати енергії.

Завдяки скороченню кількості поїздок та споживання пального, обсяг викидів скоротиться приблизно на 1570 тонн CO2 еквівалента на рік – “такий самий ефект досягається, якщо прибрати з вулиць 800 легкових автомобілів”.

“Щороку ми інвестуємо кошти в інфраструктуру по всій країні для того, щоб успішно обробляти відправлення, кількість яких стрімко зростає. Ми раді продовженню співпраці з ЄБРР, завдяки якому ми швидше запроваджуємо інновації, що дозволяє пропонувати найкращі послуги клієнтам”, – наголосив фінансовий директор. “Нової Пошти” Петро Фоков.

Раніше ЄБРР вже профінансував будівництво такого сортувального хабу у Хмельницькому, який було завершено у 2019 році.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають