9.5 C
Alba Iulia
Субота, 22 Січня, 2022

Як завдяки Житомирщині виготовляють найвідоміші солодощі світу

На Житомирщині у смт Черняхів підприємство з датськими інвестиціями «Даніко» виготовляє деталі для ліній виробництва найвідоміших найменувань шоколадних цукерок – Snickers, Bounty, M&M’s, Kinder, Mars тощо.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Житомирської ОДА.

Під час робочої поїздки до Черняхівського району ознайомився з роботою підприємства Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич. Керівник області підкреслив, що у рамках кожної поїздки відвідуватиме підприємства, аби допомагати бізнесу у вирішенні проблемних питань.

Під час поїздок у райони я обов’язково відвідую підприємства і з іноземними, і з українськими інвестиціями, щоб розуміти, як розвивається бізнес, які проблеми він має. Так, сьогодні з директором «Даніко» обговорили проблемне питання, яке заважає виробництву розвиватися, і маємо спільно з місцевою владою це вирішити. Дуже приємно бачити на підприємствах такі новітні технологічні процеси. Якщо влада буде допомагати такому бізнесу, то люди не будуть їхати за кордон і шукати там кращої долі. Адже середня заробітна плата тут становить 13400 грн. Як голова ОДА я підтримую і буду підтримувати такі підприємства, щоб вони створювали нові робочі місця і платили податки, – наголошує Ігор Гундич.

Директор підприємства «Даніко» Віктор Іваницький розповів, що планує розширювати виробництво, будувати нові потужності і збільшувати штат. Проте підприємство зіштовхнулося із проблемою щодо оформлення дозволів – керівник одразу звернувся до голови ОДА Ігоря Гундича.

Сьогодні маємо проблему з оформленням документів на розширення виробництва, адже генеральний план селища дуже давно не оновлювався, і ніхто не може отримати дозвіл на будівництво. З підтримкою голови облдержадміністрації ми будемо шукати вихід з цієї ситуації. Можливо, буде створено локальний план промислової зони. Ігор Гундич пообіцяв свою підтримку, і ми дуже сподіваємося на сприяння у цій справі, – зазначає Віктор Іваницький.

Нині на підприємстві працює 170 осіб. У планах – розширення штату до 250-300 працівників. У 2018 році «Даніко» планує запустити найпотужнішу в Україні лазерну установку, побудувати 2 цехи для збірки готової продукції, а також побудувати сонячну електростанцію потужністю 1,5 МВт.

Основним замовником у підприємства «Даніко» є датська компанія «Астед», яка займається випуском ліній з виробництва шоколаду. Частка у готовій продукції цієї компанії комплектуючих з Черняхова – близько 20%. Такі лінії виготовляють M&M’s, Kinder, Snickers, Bounty, Mars та ін.

На Житомирщині, та й в Україні загалом «Даніко» – це унікальне підприємство, оскільки все, що отримує підприємство від своєї діяльності, вкладається у виробництво. Лише за 2017 рік інвестиції в обладнання, будівництво і нові технології склали близько 20 млн грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають