9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

Як українське підприємство виготовляє сучасні конструкційні матеріали (фото)

Українська компанія ISEP спеціалізується на реалізації інноваційних рішеннях для бізнесу, зокрема – переробці спіненого поліпропілену. Продукцію ISEP споживають як будівельні, так і виробничі організації. Частина продукції компанії експортується.

Вироби із спіненого поліпропілену можуть використовуватися у багатьох сферах: у будівництві для тепло та шумоізоляції, у виробництві меблів, упаковки, тощо. Крім того цей матеріал застосовують для виготовлення товарів для фітнесу, шоломів, екіпіровки для лижних видів спорту, кінного спорту, скейт-бордингу, серфінгу, бейсболу і  велосипедного спорту. Завдяки ідеальному співвідношенню легкості і міцності із EPP виготовляють вставки для лижних черевиків; дошки для бугі-серфінгу; поплавки для плавання; натільні щитки; ножні щитки; обіддя велосипедних коліс та багато іншого.

Необхідно зазначити, що матеріал можна використовувати повторно, адже він на 100% придатний до переробки. Крім того компанія пропонує своїм клієнтам виробництво пресформ будь-якої складності, а також здійснює введення в експлуатацію цехів та підприємств з виробництва спінених поліпропіленів зі всією необхідною технічною документацією.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають