9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 5 Грудня, 2023

Як розвиваються вінницькі підприємства котрі реалізували свої інвестиційні проекти

Директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко ознайомився з провідними підприємствами Вінницької області, які реалізували свої інвестиційні проекти в 2017 році.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

Спершу Володимир Мережко відвідав ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика». Тут відбулось урочисте відкриття нової пакувальної лінії, що було придбано у рамках проекту USAІD «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (ARDS) за грантовою угодою з Агентством США із міжнародного розвитку. Нове обладнання може виготовляти 12 тисяч банок хрону за годину.

На сьогоднішній день, ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика» виготовляє більше 50 найменувань: хрін столовий, гірчиця, майонез, соуси, кетчуп, круп’яні палички, сухі сніданки, квас, оцет столовий та ін.

Голова правління ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика» Любов Семенюк зауважила, що реалізація даного проекту передбачає збільшення потужності переробки сільськогосподарської сировини на 30% та, відповідно, збільшення обсягів виробництва продукції та заготівлі основної сировини – коріння хрону та буряка столового, що буде стимулювати сільськогосподарські МСП до збільшення вирощування цих культур та отримання ними додаткового доходу.

Вінницький хрін та гірчиця – це вже «бренд», який відомий не лише в Україні, а й поза її межами. Розробляючи нові перспективи подальшого розвитку, а саме: запровадження виробництва нових видів продукції, збільшення обсягів виробництва, розширення ринків збуту, – ви тим самим збільшуєте відрахування до бюджету, – зазначив Володимир Мережко.

Потім Володимир Мережко завітав до ФОП «Парахіна Н.А.». Підприємство займається переробкою, заготівлею та продажем деревини, контейнерів та пеллет.

16 листопада,за результатами третього засідання конкурсної комісії з відбору інвестиційних проектів для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію інвестиційних проектів, підприємство отримало  фінансову підтримку для реалізації проекту «Переробка відходів деревної продукції в паливну тріску».

Даний проект допоможе нам створити додатково 4 нових робочих місця. На сьогодні на підприємстві працює 25 осіб з середньою заробітною платою понад 5000 грн. Наше підприємство експортно орієнтоване: близько 90% готової продукції відправляється до Молдови, Туреччини, Південної Кореї та Китаю, – зазначила керівник підприємства Наталія Парахіна.

Останні новини:

Зараз читають