9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Як паралізують роботу підприємств у Київській області руками ПАТ «Київоблгаз».

21 грудня 2017 року ПАТ «Київоблгаз», спробував здійснити рейдерську атаку на кілька великих підприємств міста Бровари. «не хочете платити – відключимо газ і заморозимо» ваш бізнес.

Керівник ПАТ «Київоблгаз» дав розпорядження відключити газ кільком великим підприємствам в Броварах напередодні водохресних морозів. У методах ці ділки особливо не витончуються. Без актів, комісій, звірок заборгованості та уточнень. Просто оголошують на сайті ПАТ «Київоблгаз» підприємство боржником і злісним порушником цілісності пломб, перевірку яких вони проводять потайки, без представників підприємств. Через пару днів виїжджає монтажна машина в супроводі ескорту з преміальної охорони відключати газ підприємствам – «боржникам», які не хочуть домовлятися про частку в бізнесі для «господаря».

Представники ПАТ «Київоблгаз», без попередження, не маючи відповідних документів і законних підстав фактично зупинили роботу промислового вузла міста Бровари. Рано вранці 21 грудня 2017 року на Бульвар Незалежності в Броварах (Київська область) приїхали монтажні бригади ПАТ «Київоблгаз» в супроводі кількох преміальних машин на євробляхах. Під надуманими приводами порушення договору з цим газовим «монополістом», нібито пошкоджені пломби, витік газу, недоплата і т.п. У «порушники» вони поспішили записали кілька заводів, а за одне і найбільший логістичний центр (обслуговує мережу магазинів BILLA). Абсурдність ситуації в тому, що у представників бізнесу з ПАТ «Київоблгаз» немає ніяких юридичних взаємовідносин. До того ж промисловці про ці «порушення» чують вперше. Монтажники відкрили доступ до кількох засувок на магістральному газопроводі та свідомо організували витік газу, для усунення якого вони нібито і з’явилися.

Їхні злочинні й недбалі дії тим самим паралізували роботу кількох великих заводів, серед яких ВАТ «БЗБК», Завод пластмас, ТОВ «Орієнтир-БУДЕЛЕМЕНТ», ТОВ «Броварський алюмінієвий завод», ТОВ «Євробетон». Представники промислових підприємств викликали на місце події поліцію, слідчо-оперативну групу і написали відповідні звернення і заяви. Невідомі, які представилися співробітниками ПАТ «Київоблгаз» вели себе нахабно і агресивно. Зараз на місці поліція, представники ЗМІ, юристи підприємств, і працівники компаній.

Останні новини:

Зараз читають