9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

«Я побував на Марсі», – відомий меценат у захваті від луцького заводу Modern Expo (фото)

Підприємець і меценат Владислав Кириченко порівняв завод компанії Modern Expo з німецьким заводом та сказав, що вражений побаченим.

blank

Емоціями він поділився у Facebook. Передає Волинь Пост.

“Сьогодні були… на заводі Модерн Експо в Луцьку. Сказати, що я в захопленні, – не сказати нічого. Я побував на Марсі. Ні – на Юпітері.

Бо подібне я бачив востаннє на заводі компанії Епендорф в Німеччині, але на Епендрофі працює 700 людей, на Модерн Експо – 2000.

Якість та дізайн продукції, рівень оснащення та ефективності виробництва, дізайн інтер’єрів, чистота – вражають. Я не вірив, що подібне можливо в Україні. Я думав, що таке можливо, як мінімум, в Варшаві або Катовіце…

Мене переповнює відчуття гордості за цих прекрасних людей, справжніх героїв нашого сьогодення. Згадалася репліка мого друга з двадцятирічним стажем еміграції в США: “Найбільша помилка мого життя – еміграція, бо вона є виходом для тих, надметою кого є прожити життя в умовах максимально можливого фізіологічного комфорту”.

Як на мене, справжньо-щаслива людина має незакордонну батьківщину, прапор та історію успіху вдома. Успіху через кров, піт та сльози……Через любов до України попри все….”
Так що дискутуйте про еміграцію без мене. А я краще надихатимуся досвідом таких людей, як
Петро Пилипюк і його фантастична команда.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають