9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

Виділено кошти на перші гранти для переробної промисловості

Уряд погодив виділення 44,3 мільйона гривень з резервного фонду для фінансування перших переможців програми грантів на розвиток переробного бізнесу.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Міністерства економіки України.

Вже найближчим часом учасники програми, які набрали найбільшу кількість балів за свої бізнес-проєкти, отримають кошти на обладнання, матеріали, сировину тощо.

Серед проєктів, у які будуть спрямовані кошти – запуск лінії з виробництва дроту, розширення виробництва дитячих іграшок, закупівля сучасного обладнання для розширення виробництва м’ясо-ковбасних виробів, придбання лінії електрооптичного сортування для перероблення і консервування фруктів та овочів та інші.

Реалізація перших проєктів у сфері переробки дозволить забезпечити роботою 150 людей.

Загалом з початку запуску програми грантів для переробних підприємств українці подали 574 заявки на участь через Портал Дія. 65% заявників планують витратити кошти на обладнання, 22% – на введення устаткування в експлуатацію, 13% – на доставку техніки.

Серед найпопулярніших напрямів, у яких підприємці реалізують свої проекти – виробництво товарів та оптова торгівля ними – 4,5%, лісопильне та стругальне виробництво – 4,1%, перероблення зернових, бобових культур і насіння олійних культур – 3,8%, виробництво м’ясних продуктів та м’яса – 3,2%.

Нагадаємо, Кабмін запустив грантову програму для переробної промисловості на початку липня.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають