9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

Власник “Фори” і “Сільпо” відкрив новий преміальний супермаркет

blankНовий супермаркет, в якому будуть продаватися преміальні продукти, відкрився в смт Козин.

Засновник мережі “Фора” і “Сільпо” відкрив перший преміальний food market Favore. Новий магазин знаходиться в смт Козин. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на delo.ua.

Новий супермаркет розділений на дві зони. На першому поверсі знаходиться магазин з продуктами харчування. На другому поверсі розташовується кафе.

Нагадаємо, що в 2016 році Fozzy Group відкрив нову мережу супермаркетів Thrash !. За минулий рік було відкрито 30 дискаунтерів Thrash !. Нові магазини працюють в Харкові, Запоріжжі, Києві, Львові, Черкасах, Кременчуці, Одесі, Миколаєві, Дніпрі, Олександрії, Рівному, Хмельницькому.

blankТПГ Fozzy Group працює в Україні з 1997 року. Торгівля продуктами і товарами для дому ТПГ представлена ​​супермаркетами “Сільпо”, магазинами преміум-формату Le Silpo, оптовими гіпермаркетами Fozzy, “магазинами біля будинку” “Фора” і “Бумі”, мережею магазинів-дискаунтерів “Траш!”, Непродовольче напрямок: аптеками “Будь Здоров”, фармацевтичними супермаркетами “Біла ромашка” і магазинами персональної електроніки Ringoo.

Загальна кількість продовольчих магазинів на початок 2017 року згідно з даними веб-сайту Fozzy Group склало 545, зокрема, 263 магазина “Сільпо”, три – Le Silpo, 10 – Fozzy Cash & Carry, 240 – “Фора”, 30 – “Траш!”.

Основні підприємства промислового напряму Fozzy Group: ЗАТ “Ніжинський консервний комбінат” (овочева консервація під ТМ “Ніжин”), ТОВ “ВКФ” Варто “(птахофабрика). Ресторанний бізнес групи представлений закладами” У Хромого Пола “,” Старомак “,” Диван “,” у Голема “,” Чарка, Кухлів і Гачек “,” Слов’янський двір “,” Фреш-кафе “і La Bodeguita del Medio, Mi Piache, Tatami і Karluv most.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають