9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

Виробник пластівців “АХА” інвестував $15 млн у завод в Борисполі

blankКомпанія “Лантманнен Акса Україна”, яка спеціалізується на виробництві мюслей і готових сніданків, інвестувала $ 15 млн у модернізацію заводу в Борисполі

Інвестиції в модернізацію заводу з виробництва готових сніданків в Борисполі з 2000 року ПрАТ “Лантманнен Акса Україна” склали $ 15 млн.

В цілому з 2000 року ми інвестували в модернізацію нашого підприємства $15 млн, – повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” генеральний директор компанії Ігор Червак.

Він уточнив, що “Лантманнен Акса Україна” придбала на завод лінію з фасування каш в пакетики, в 2014 році – нову пакувальну машину для фасування в пакети. Також була встановлена ​​лінія по виробництву хрустких мюслів “АХА”, лінія для виробництва сніданків START.

“Лантманнен Акса Україна” придбала “Бориспільський завод продтоварів” в 2000 році. Потужності заводу з виробництва сухих сніданків становлять близько 7 тис. Тонн в рік.

Частка компанії на українському ринку готових сніданків перевищує 50%.

Ринок (готових сніданків – ІФ) скорочується, в минулому році, за даними дослідницької компанії Nielsen, скорочення склало 9%. Конкуренція на ринку підвищилася, торговельні мережі почали продавати продукцію під private lable, – повідомив І.Червак.

Він пояснив, що в 2014 році з українських полиць пішла російська продукція, але її частку зайняли польські і турецькі товари. Крім цього, з кожним роком мита на продукцію з ЄС скорочуються після вступу в силу Угоди про асоціацію. Якщо до Угоди мита на готові сніданки досягали 20%, то зараз – 4-6%.

Гендиректор компанії також не виключив можливість інвестицій в середньостроковій перспективі в хлібний бізнес в Україні.

Можливо, цей напрямок зайде в Україну в середньостроковій перспективі, але український ринок хліба заполітизоване. Ми дивилися тут раніше кілька хлібних бізнесів, які могли б купити, але поки взяли паузу, – відмітив він.

Компанія має широку лінійку продуктів харчування, імпортна продукція в загальних продажах в Україні становить менше 10%.

“Лантманнен Акса Україна” є дочірньою компанією скандинавського Lantmannen, який має чотири бізнес-напрямки: продукти харчування, техніка, зернотрейдінгом і енергетичний підрозділ. Основні виробничі майданчики Lantmannen зосереджені в ЄС. В Україні компанія реалізує пластівці і мюслі під ТМ “АХА” і START, а також батончики “АХА”, готові сніданки “Маша та Ведмідь”, хлібці Finn Crisp.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають