9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Листопада, 2023

Вінницьке державне підприємство «Електричні Системи» виготовило свою першу продукцію

17 жовтня на Державному підприємстві «Електричні системи» було випущено першу продукцію – перший електричний джгут для автомобіля Mercedes.

Нa території «45-го експериментaльного зaводу» у м. Вінниця розпочало свою роботу нове підприємство: ДП «Електричні Системи» у співпрaці з aмерикaнською компaнією Delphi відкрили виробництво електроджгутів для автомобільного концерну «Mercedes». Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Моя Вінниця.

Протягом двох місяців наші робітники проходили навчання на ДП “ВО “Карпати” у місті Івано-Франківськ, де на діючому підприємстві вони дізнавалися таємниці виготовлення елекропровідникової продукції для автомобілів Mercedes-Benz. Це початок виробництва продукції високої якості у м. Вінниця для Європейських заводів.

Ми вже випустили перші джути для автомобіля «Mercedes». Сьогодні на підприємстві працюють 32 робітника, хоча офіційно працевлаштовані 300. Інші проходять навчання на ДП ВО «Карпати» в м.Івано-Франківськ. Очікуємо найближчим часом ще одну партію обладнання. Це початок виробництва продукції високої якості у Вінниці для європейських заводів, – зазначила помічник керівника підприємства Анжела Шимчук.

Останні новини:

Зараз читають