9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 5 Березня, 2021

Відео: Японія зацікавлена в співпраці з важкою промисловістю, науковими та ІТ компаніями Харківщини

 • Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі виступив у ході пленарного засідання IX Міжнародного інвестиційного форуму.

  Пан посол відзначив активізацію стосунків між Японією та Україною. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Харьківської ОДА.

  Вперше за багато років Президент України – Петро Порошенко – приїжджав до Японії, а також Прем’єр-міністр Японії був тут, в Україні, – нагадав Шігекі Сумі. – Японці вже вклали довгострокові інвестиції в тютюнову індустрію, у розвиток автомобільної галузі України.

  Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні підкреслив, що серед переваг нашої країни, які цікавлять японський бізнес, – висококваліфіковані кадри, можливість реалізації продукції не лише в Україні, але й у Європі, а також розвинений сільськогосподарський сектор.

  Шігекі Сумі приділив окрему увагу й конкурентним перевагам Харківщини.

  Я хочу сказати, що можуть зробити японські компанії та Харків разом. Я хочу сказати, що Харків завжди був центром важкого машинобудування та наукових розробок. Також декілька експертів ІТ з Харкова вже відвідували Японію, вони мають дуже високу репутацію як експерти серед японських фахівців, – розповів пан посол.

  Він підкреслив, що зараз необхідно налагодити більш тісний контакт між бізнесом Японії та Харківщини, якому сприятимуть, зокрема, візити японських бізнесменів у нашу область, а харків’ян – у Японію.

  У нас є така концепція, що на заході України безпечно, а на сході – ні. Але Харків не можна назвати небезпечним. Необхідно, щоб японські бізнесмени приїхали до Харкова й побачили, наскільки тут безпечно працювати, – наголосив Шігекі Сумі. – Ми можемо встановити добрі стосунки між ІТ-фахівцями. Не тільки великі компанії бажають встановлювати контакти з харківськими бізнесменами, але й маленькі та середні підприємства. Вони навіть виявляють свій інтерес більше, ніж великі компанії в Харкові.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Запуск київського City Express обійдеться в десять мільярдів гривень

  В Україні 22 лютого анонсували реалізацію проєкту приміських поїздів City Express в Києві, Дніпрі та Харкові. Голова...

  На Прикарпатті побудований новий пішохідний міст через річку Прут довжиною 300 метрів

  На Прикарпатті, в селі Воскресинці Коломийського району Івано-Франківської області, через річку Прут побудували новий пішохідний міст.Про це повідомив...

  На херсонській корабельні SMG модернізували судно подовживши його на 25 метрів

  На херсонській корабельні Smart Maritime Group завершена модернізація і зданий в експлуатацію суховантаж Gelius 1.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Ferrexpo збільшує виробництво DR-окатків зі збільшеним вмістом заліза

  Компанія Ferrexpo продовжує нарощувати виробництво продукції високої якості - DR-окатків (Direct reduction iron pellets - окатки для технології прямого відновлення заліза).

  Український виробник підписав контракт на виготовлення трамваїв нової моделі для Києва

  Консорціум компаній ТОВ "Татра-Юг" та Запорізького хлібокомбінату №1 офіційно став переможцем тендеру на постачання трамваїв в місто Київ. Контракт підписаний між "Київпастрансом"...

  Чехи домовляються про виробництво малих модульних реакторів в Україні

  В Україні розглядають питання початку виробництво малих модульних реакторів (ММР). Переговори про це йдуть між Міненерго та чеським концерном Witkowitz.

  Цьогоріч в Україні з’явиться нова державна авіакомпанія

  Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко повідомив, що роботи зі створення державного авіаперевізника будуть завершені у 2021 році.

  У Маріуполі завершили екопроєкт з реконструкції аглофабрики на ММК ім. Ілліча на понад $ 160 мільйонів

  Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча (ММК, Донецька обл.), що входить до групи "Метінвест", завершив один з найбільших екологічних проєктів в історії незалежної України...

  Зараз читають

  У Маріуполі завершили екопроєкт з реконструкції аглофабрики на ММК ім. Ілліча на понад $ 160 мільйонів

  Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча (ММК, Донецька обл.), що входить до групи "Метінвест", завершив один з найбільших екологічних...

  Майбутні катери типу Island для ВМС України отримали власні імена

  Патрульні катери типу Island, які будуть передані Військово-морським силам України урядом США, отримали власні імена.

  Відчужене майно київського заводу “Більшовик” повернули державі

  Верховний суд вирішив повернути державі незаконно відчужене майно заводу "Більшовик" у Києві.Передає Національний Промисловий...

  Цьогоріч за кошти держбюджету “Укрзалізниця” закупить 85 пасажирських вагонів

  У 2021 році за кошти державного бюджету "Укрзалізниця" планує закупити 85 пасажирських вагонів.Про...