9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 23 Липня, 2021

Відео: В Первомайському районі Миколаївської області виділили інвесторам більше 78 гектарів землі

 • Влада Первомайського району пропонують інвесторам більше 78 гектарів землі.

  Про це голова Первомайської РДА Володимир Вовк розповів під час ІІІ Інвестиційного Форуму «Миколаївщина – надійний партнер», який пройшов в Миколаєві 12 жовтня. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “НикВести“.

  Ми провели інвентаризацію всіх сфер. Я чітко розумію, що наповнювати бюджет району ми не можемо за тим же принципом, що був раніше. Держава сьогодні нам дало всі інструменти, щоб працювати, розвиватися і мислити креативно. Зараз ми працюємо над новою структурою, яка буде в більшій мірі орієнтуватися на інвестиційну складову. Сьогодні ми представляємо інвестиційно привабливі ділянки. Ці ділянки були відібрані за кількома критеріями: логістика, наявність кваліфікованого населення, енергетична здатність, – переконаний Володимир Вовк.

  Володимир Вовк розповів, що ділянки можуть використовуватися не тільки в сфері «зеленої» енергетики, але і для переробної промисловості.

  За словами першого заступника голови Первомайської РДА Сергія Бондаренко ділянки відносяться до земель запасу. Ділянка 8 га колишнього бурякопункту міг би використовуватися для встановлення сонячних батарей. На ділянці є інженерні мережі, трансформаторна підстанція 10 кВт, поблизу розташована залізнична станція Бандурка.

  За другим ділянці, а це 54 га території колишнього військового містечка 6-Т, були проведені дослідження і оцінка «рози вітрів». Аналіз показав, що місце підходить для установки вітряків. Ділянка розташована в 5 км від підстанції «Голта-2», через ділянку проходить залізниця, в 1,5 км знаходиться автодорога Р-75 (Тимкове-Олександрівка).

  На території нашого району був завод по переробці м’ясної продукції, сьогодні це порожній земельну ділянку. Нам вже надходили пропозиції з будівництва елеваторних установок на цій ділянці. Але ми зарезервували ділянку для будівництва сонячних батарей. Ми хочемо ефективно використовувати землю і наповнювати бюджети всіх рівнів, – розповів Сергій Бондаренко.

  Земельна ділянка 16,5 га колишнього м’ясокомбінату, знаходиться в східній промисловій зоні прилеглої території заводу «Фрегат». Поруч розташована трансформаторна підстанція, автодорога Н-24 і водопровід. До ділянки є під’їзна дорога і під’їзна залізниця.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Укрзалізниця у першому півріччі перевезла 23 мільйони тонн мінбудматеріалів

  "Укрзалізниця" за перше півріччя 2021 року перевезла залізницею у внутрішньому сполученні майже 23,3 мільйонам тонн мінбудматеріалів, що...

  З аеропорту Ужгорода виконали перший міжнародний рейс

  Аеропорт Ужгород обслужив перший міжнародний рейс з моменту відновлення роботи аеропорту.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Уряд дозволив здійснювати експорт військової продукції ще двом українським підприємствам

  Уряд надав ТОВ «ЮА.РПА» та ПАТ «Науково-технічний комплекс «Електронприлад» повноваження на експорт товарів військового призначення власного виробництва.Передає Національний Промисловий...

  Херсонське підприємство відремонтувало чотири понтони для Ізмаїльського морвокзалу

  На Ізмаїльському морському вокзалі на штатні місця встановлені чергові два з чотирьох відремонтованих понтони.Про це поінформували в Адміністрації...

  Служба безпеки України закуповує багатоканальні радіоприймальні пристрої

  ТОВ «Науково-технічний центр радіотехнічних систем Академії наук прикладної радіоелектроніки» перемогло у тендері Служби безпеки України на постачання багатоканальних радіоприймальних пристроїв КХ-діапазону.

  КВБЗ за перше півріччя виготовив 368 вантажних вагонів

  Крюківський вагонобудівний завод у січні-червні 2021 року, у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року, зменшив виробництво вантажних вагонів на 61%, або на...

  Чеська САУ DANA M2 пройшла всі випробування в Україні

  Чеська колісна самохідна артилерійська установка 152-мм DANA M2 на шасі Tatra успішно пройшла всі випробування українських військових, включно з вогневими.

  У Миколаєві розробили новий проєкт десантного катера

  Миколаївське державне підприємство «Дослідно-проектний центр кораблебудування» (ДПЦК) розробило і представило проєкт нового десантного катера «Пелікан».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Зараз читають

  U-LEAD допомагає розвиватися підприємству з виробництва сирів на Хмельниччині

  Щиборівська сільська рада на Хмельниччині отримає від Програми «U-LEAD з Європою» підтримку у реалізації проєкту з формування...

  Служба безпеки України закуповує багатоканальні радіоприймальні пристрої

  ТОВ «Науково-технічний центр радіотехнічних систем Академії наук прикладної радіоелектроніки» перемогло у тендері Служби безпеки України на постачання...

  “Укрзалізниця” отримала 153 мільйони гривень прибутків у червні

  "Укрзалізниця" за підсумками роботи у червні 2021 року одержала 153 мільйони гривень прибутку.

  Пошуково-рятувальна служба відновить власний плавучий причал

  Морська пошуково-рятувальна служба відновить плавучий причал для власних суден.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.