9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 14 Серпня, 2022

Відео: В Первомайському районі Миколаївської області виділили інвесторам більше 78 гектарів землі

Влада Первомайського району пропонують інвесторам більше 78 гектарів землі.

Про це голова Первомайської РДА Володимир Вовк розповів під час ІІІ Інвестиційного Форуму «Миколаївщина – надійний партнер», який пройшов в Миколаєві 12 жовтня. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “НикВести“.

Ми провели інвентаризацію всіх сфер. Я чітко розумію, що наповнювати бюджет району ми не можемо за тим же принципом, що був раніше. Держава сьогодні нам дало всі інструменти, щоб працювати, розвиватися і мислити креативно. Зараз ми працюємо над новою структурою, яка буде в більшій мірі орієнтуватися на інвестиційну складову. Сьогодні ми представляємо інвестиційно привабливі ділянки. Ці ділянки були відібрані за кількома критеріями: логістика, наявність кваліфікованого населення, енергетична здатність, – переконаний Володимир Вовк.

Володимир Вовк розповів, що ділянки можуть використовуватися не тільки в сфері «зеленої» енергетики, але і для переробної промисловості.

За словами першого заступника голови Первомайської РДА Сергія Бондаренко ділянки відносяться до земель запасу. Ділянка 8 га колишнього бурякопункту міг би використовуватися для встановлення сонячних батарей. На ділянці є інженерні мережі, трансформаторна підстанція 10 кВт, поблизу розташована залізнична станція Бандурка.

За другим ділянці, а це 54 га території колишнього військового містечка 6-Т, були проведені дослідження і оцінка «рози вітрів». Аналіз показав, що місце підходить для установки вітряків. Ділянка розташована в 5 км від підстанції «Голта-2», через ділянку проходить залізниця, в 1,5 км знаходиться автодорога Р-75 (Тимкове-Олександрівка).

На території нашого району був завод по переробці м’ясної продукції, сьогодні це порожній земельну ділянку. Нам вже надходили пропозиції з будівництва елеваторних установок на цій ділянці. Але ми зарезервували ділянку для будівництва сонячних батарей. Ми хочемо ефективно використовувати землю і наповнювати бюджети всіх рівнів, – розповів Сергій Бондаренко.

Земельна ділянка 16,5 га колишнього м’ясокомбінату, знаходиться в східній промисловій зоні прилеглої території заводу «Фрегат». Поруч розташована трансформаторна підстанція, автодорога Н-24 і водопровід. До ділянки є під’їзна дорога і під’їзна залізниця.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають