9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

Відео: На Запорізькому залізнорудному комбінаті встановили нову вентиляторну установку виробництва Corum Group

 • Шахтобудівельний підрозділ компанії Corum завершив будівництво вентиляційної установки головного провітрювання з двома реверсивними вентиляторами ВО-42,5РЗ на шахті «Експлуатаційна» «Запорізького залізорудного комбінату».

  Об’єкт уже отримав сертифікат про готовність до експлуатації, який дозволяє запустити його в роботу. Установка задовольнить потребу шахти в провітрюванні на 35 років. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

  Фото: Corum Group

  Corum Group реалізував проект «під ключ», включаючи всі роботи зі спорудження будівлі та упорядкуванням території, де розташована установка, відповідно до норм і стандартів будівництва таких об’єктів.

  Завдяки технологіям, застосованим при розробці нової вентустановки, постачання повітря в виробки шахти буде проводитися обладнанням зі швидкістю обертання ротора до 750 оборотів в хвилину, – коментує генеральний директор компанії Corum Group Яків Сідляренко. – Сучасна аеродинамічна схема сприяє кращому розподілу повітря по шахтної мережі. А це – можливість збільшення протяжності виробок на нижніх горизонтах, що в свою чергу дозволить підвищити видобуток.

  Серед ключових переваг головною вентиляційної установки (ГВР):
  – збільшена подача і тиск повітря, що дозволяє добувати руду на більшій глибині,
  – автоматизована система управління і контролю,
  – надміцні матеріали конструкції з базальтовим покриттям,
  – підвищений термін експлуатації.

  Від сукупності цих характеристик безпосередньо залежить ефективність і безпека ведення робіт в складних гірничо-геологічних умовах шахти. На «Запорізькому залізорудному комбінаті» вентустановки замінили старі відцентрові вентилятори, які відпрацювали свій ресурс.

  Продуктивність установки складає 150-950 кубометрів на секунду, депресія в межах робочої зони – 2500-9000 Па. Вона оснащена двома потужними одноступінчастими вентиляторами ВО-42,5РЗ. Їх робота регулюється не напрямних апаратом, а зміною частоти обертання приводного електродвигуна і кутів установки лопаток робочого колеса. Вентилятори мають антикорозійне зносостійке базальтове покриття проточної частини, яка підвищує термін їх служби. Ще одна перевага ГВР – висока вібраційна стійкість завдяки компонуванню з монолітними залізобетонними вентиляційними каналами, що робить її роботу менш гучною.

  Ми йдемо в ногу з часом і будуємо наші об’єкти з прицілом на «Індустрію 4.0»: за контроль роботи вентустановки відповідає мікропроцесорна система, інтегрована в загальну систему управління шахти. Вона забезпечує автоматизацію і візуалізацію технологічних процесів з висновком всіх необхідних параметрів на монітор оператора і диспетчера, – коментує директор «Корум Шахтспецбуд» Олексій Житник. – Мікропроцесорна система допомагає попередити аварії, усуває перевантаження двигуна, а також самостійно регулює витрата електроенергії. Як наслідок, використання ГВР підвищить також і енергоефективність шахти «Експлуатаційна».


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability,...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  “Львівський бронетанковий завод” модернізував партію танків Т-64 та Т-72 для української армії (фото)

  Державне підприємство "Львівський бронетанковий завод", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", передало підрозділам Збройних сил України...

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.

  “Сільпо” розпочало доставляти продукти за допомогою літаків

  Мережа "Сільпо" розпочала пілотний проєкт з доставлення замовлень літаками в невеликі населені пункти, де не працюють логістичні...

  У 2021 році “Укрзалізниця” повинна отримати не менше 10 нових пасажирських вагонів

  Кабінет міністрів України на засіданні 24 березня прийняв План пріоритетних дій уряду, у який входило питання закупівлі...