9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Відео: На Закарпатті завершено будівництво першої будівлі нового заводу по литтю пластмаси

Компанія «Flex Україна» організувала День відкритих дверей на заводі «Флекстронікс» в Мукачеві з нагоди завершення будівництва першої черги будівлі заводу по литтю пластмаси. На заході побував і міський голова Андрій Балога. Під час заходу гості мали можливість ознайомитися з діяльністю підприємства та було озвучено плани з розвитку.

Компанія «Flex» успішно працює на ринку України з 2000 року, а в Мукачеві – з 2012 року. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Мукачівської міськради.

Це команда професіоналів, з більш ніж 200 тисяч працівників у цілому світі, не зупиняється перед жодними викликами та завжди готова до розробки інноваційних рішень, щоб максимально задовольнити вимоги замовників.

Володіючи величезним досвідом в багатьох галузях промисловості, «Flex Україна» надає підтримку провідним світовим брендам.

Наразі компанія працює у 30 країнах світу. І саме в Мукачеві компанія вкладає інвестиції в розвиток і розбудову підприємства. Завдяки збільшенню обсягів виробництва та новій черзі будівництва заводу близько 1000 краян отримали робоче місце.

Андрій Балога зазначив інвесторам, що влада міста й надалі сприятиме розвитку підприємства, адже мова йде про додаткові інвестиції у місто, нові робочі місця, і зрештою позитивний імідж всього Закарпаття.

Flex

В Мукачеві «Flex» завершив будівництво першої будівлі нового заводу по литтю пластмаси: створено тисячу робочих місцьКомпанія «Flex» успішно працює на ринку України з 2000 року, а в Мукачеві – з 2012 року. Це команда професіоналів, з більш ніж 200 тисяч працівників у цілому світі, не зупиняється перед жодними викликами та завжди готова до розробки інноваційних рішень, щоб максимально задовольнити вимоги замовників.Наразі компанія працює у 30 країнах світу. І саме в Мукачеві компанія вкладає інвестиції в розвиток і розбудову підприємства. Завдяки збільшенню обсягів виробництва та новій черзі будівництва заводу близько 1000 краян отримали робоче місце.

Опубліковано Мукачівська міська рада П'ятниця, 19 січня 2018 р.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають